Taśmy prawdy Śląska Wrocław: Mila objada się batonami!

JK | Utworzono: 2014-05-24 12:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-24 12:05
A|A|A

Sebastian Mila objada się batonikami, Wojciech Pawłowski potajemnie wertuje słownik języka angielskiego, a Dado Stevanović z dumą kolekcjonuje kolejne "Plusy meczu". Jest też kapitan - Marco Paixao, który z żalem odbiera anty-powołanie od selekcjonera portugalskiej kadry, Paulo Bento. 

Wiernym kibicom i obserwatorom karier wrocławskich piłkarzy niczego tłumaczyć nie trzeba - "Taśmy prawdy" to kolejny filmik promocyjny wrocławskiej drużyny. W tym sezonie wiodło jej się, mówiąc delikatnie, ze zmiennym szczęściem, ale jednego zawodnikom odmówić nie można - mają do siebie olbrzymi dystans, co pokazali w filmie, który nawiązuje do kilku kłopotliwych sytuacji. 

O co chodzi z batonikami? "Zjedź (...) zaczynasz gwiazdorzyć" - w ten niewybredny sposób najzagorzalsi kibice Śląska przywitali niegdyś Sebastiana Milę. Jak widać, posłuchał.

Rezerwowy bramkarz Wojciech Pawłowski, po przejściu do włoskiego Udinese (skąd trafił do Wrocławia), "zasłynął' niefortunnym wywiadem, który stał się hitem sieci. Z rozmowy już na pierwszy rzut ucha słychać było, że na lekcjach angielskiego golkiper notorycznie przysypiał. Jak widać teraz nadrabia zaległości.

Stevanović "padł ofiarą" złośliwych kibiców, którzy skrzyknęli się w internecie i po każdym meczu, nawet dla Słowieńca wybitnie nieudanym, przyznawali mu tytuł "gracza meczu".

A Marco poniosła kiedyś ułańska fantazja - rozpowiadał dziennikarzom, że tylko Cristiano Ronaldo może z nim konkurować w walce o miejsce w portugalskiej kadrze.

Zobaczcie film. Jak Wam się podoba? Czekamy na komentarze!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama