Blog Day 2014 trwa w najlepsze

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-08-01 18:46 | Zmodyfikowano: 2014-08-01 18:47
Blog Day 2014 trwa w najlepsze -

Organizator, czyli Pasaż Grunwaldzki, przyjmuje zgłoszenia najciekawszych stron internautów z Dolnego Śląska jeszcze do wtorku, 5 sierpnia. Na najlepszych czekają nagrody w postaci bonów zakupowych!

Blog Day 2014 to już IV edycja konkursu adresowanego do lokalnych blogerów. Swój udział w tegorocznej zabawie można zgłaszać jeszcze przez 5 dni. Temat strony powinien nawiązywać do jednej z pięciu kategorii: „Rodzina”, „Moda i uroda”, „Dom i wnętrza”, „Lifestyle i pasje” oraz „Wroclove”. – Na tę chwilę największą popularnością cieszy się kategoria „Lifestyle i pasje”. Wśród zgłoszonych do niej blogów przeważają blogi kulinarne i podróżnicze, ale nie brakuje również stron o bardziej osobliwych pasjach, na przykład geocachingu lub komiksach – tłumaczy Agnieszka Lis, Marketing Manager CHR Pasaż Grunwaldzki. – Stałą kategorią w naszym konkursie jest dział „Moda i uroda”, również reprezentowany przez sporą liczbę blogerów. Póki co najmniej zgłoszeń otrzymaliśmy do kategorii „Dom i wnętrza” oraz „Rodzina”, które debiutują w tegorocznej edycji – uzupełnia Agnieszka Lis.

Blog Day to lokalna inicjatywa nawiązująca do idei Międzynarodowego Dnia Bloga i Blogera, zachęcającej do wyszukiwania i polecania innym osobom ciekawych platform. W chwili, gdy przyjmowanie zgłoszeń dobiegnie końca, jury w składzie: Grzegorz Chmielowski (Gazeta Wrocławska), Urszula Jagielnicka (Wroclaw.pl), Łukasz Stępień (blog Kryzysowo.pl) oraz Maria i Jakub Paskowie (blog Oczekujac.pl) wybierze po 5 najlepszych blogów w każdej z kategorii. W tym roku na ulubiony blog po raz pierwszy zagłosują również internauci. Będzie to możliwe dzięki specjalnej aplikacji uruchomionej na profilu konkursu, na stronie Facebook.com/BlogDayWroclaw. W dalszym etapie jury, spośród nominowanych blogów, wybierze strony, którym przypadnie miano Bloga roku 2014. Wyniki zostaną ogłoszone 31 sierpnia – w święto wszystkich blogerów.

Zasady konkursu Blog Day 2014
Aby wziąć udział w konkursie, należy do 5 sierpnia przesłać zgłoszenie na adres: [email protected] z odnośnikiem do autorskiego bloga i danymi teleadresowymi.

Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl, a przebieg rywalizacji można śledzić na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego:

www.facebook.com/BlogDayWroclaw

www.facebook.com/PasazGrunwaldzki

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.