Piłkarze ręczni Zagłębia przegrali z Pogonią

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2014-09-22 21:30 | Zmodyfikowano: 2014-09-22 21:33

Przez pierwsze dziesięć minut spotkanie było wyrównane. "Miedziowi" remisowali 6:6. Potem lepiej prezentowali się goście. Pogoń w 24 minucie prowadziła już 17:12. Zagłębie zdołało jednak odpowiedzieć. Dzięki dobrej końcówce pierwszej połowy znów zrobiło się ciekawie. Do szatni gospodarze schodzili przegrywając tylko 18:19.

Zaraz po zmianie stron Zagłębie wyrównało. Z początku druga połowa, przypominała pierwszą. Znów bowiem po wymianie ciosów, dominowała Pogoń. Niestety tym razem "Miedziowi" nie byli już w stanie odpowiedzieć. Ostatnie dwanaście minut należało do szczecinian, którzy wygrali cały mecz 40:33.

Zagłębie Lubin - Gaz-System Pogoń Szczecin 33:40 (18:19)

Zagłębie: Małecki, Shamrylo, Wiącek - Halilbegović 10, Stankiewicz 8, Przysiek 6, Bartczak 4, Kużdeba 3, Rosiek 2, Czuwara, Książek, Marciniak, Paluch, Szymyślik, Wolski