Były piłkarz i radny nie żyje. Utonął z żoną w Egipcie

Michał Wyszowski | Utworzono: 2014-10-10 17:45 | Zmodyfikowano: 2014-10-10 18:11
A|A|A

Telewizja Wałbrzych

Według nieoficjalnych informacji utonęli w morzu, obecnie trwają procedury związane z transportem ciał do kraju. Ambasada Polska w Egipcie nie komentuje tych doniesień, tragedię potwierdzają jednak wałbrzyscy przyjaciele pary. Jedną ze zmarłych osób jest Michel Nykiel, były piłkarz oraz były radny miejski w Wałbrzychu.

W latach 80. jako obrońca grał w barwach Górnika Wałbrzych, z którym wystąpił w 29 meczach ekstraklasy. Był również zawodnikiem Bielawianki Bielawa, Zagłębia Wałbrzych i Lechii Dzierżoniów. Po zakończeniu sportowej kariery został nauczycielem. Pracował jako matematyk w jednej z wałbrzyskich szkół. Był lubianym i docenianym "belfrem". Przez cztery lata – w poprzedniej kadencji – był radnym, potem nie kontynuował jednak pracy samorządowej.

Wycieczka do Egiptu była okazją, małżeństwo znalazło tanią ofertę. Tragedia wydarzyła się podczas ostatniego dnia urlopu... Michel Nykiel miał 56 lat.

Michel Nykiel na filmie z 2012 roku:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Justyna
2018-10-13 12:20:57
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo przykra była wiadomość o braku wspaniałego człowieka i nauczyciela matematyki dzięki nauczycielowi w gimnazjum ten przedmiot jako matematyka nie był ciężki i zawsze potrafił do każdego podejść i wytlumaczyc????
~enjanusz
2014-10-24 19:48:03
z adresu IP: (185.26.xxx.xxx)
Ocena: 146
Ostatnie pożegnanie Michaela i Gosi w poniedziałek 27.10.2014 w kościele u Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.
~Pit71, Wrocław
2014-10-13 16:24:41
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kto to jest Michel Nykiel?
~turysta z taby
2014-10-12 13:45:33
z adresu IP: (37.152.xxx.xxx)
Ocena: -3
doszło do tragedii ale jeszcze większą tragedią jest postępowanie biura podróży. Rezydent nie chciał nam powiedzieć na miejscu kto zginął przesłaniając się potrzebą bezpośredniego poinformowania rodziny o śmierci bliskich. Tymczasem po powrocie z Taby dowiadujemy się że dziennikarze jako pierwsi po 4 dniach od zdarzenia dotarli z informacją do członków rodziny. Czy to jest normalne?
~pilkarski kibic-emeryt
2014-10-11 18:41:46
z adresu IP: (95.91.xxx.xxx)
Ocena: -8
Pamietam tego Pana jako mlodego i utalentowanego pilkarza. Znalem i wiele razy podziwialem na murawie jego tate, Pana Henryka Nykiela - najpierw jako pilkarza a nastepnie jako trenera. Bardzo blisko znalem takze Pana Franka Nykiela który byl bratem Pana Henryka. Niestety kazdy musi powoli odchodzic i nic sie na to nie poradzi bo takie jest niestety zycie...
~dad
2014-10-11 17:10:10
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
Michel,ci Wy zrobiliście...??? Bielawa jest skąpana we łzach...
~ater
2014-10-11 16:52:59
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -1
smutne
~uczennica
2014-10-11 14:42:13
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: -3
szczere kondolencje dla rodziny pana michaela był to naprawdę dobry człowiek tak samo jak i jego brat pan paweł.. straszna tragedia :( :( ;(
~XYZ/PL
2014-10-11 14:24:38
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -2
Michel, to mimo wszystko za wcześnie. Wyrazy współczucia do Bielawian.
~Monika
2014-10-11 10:59:39
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: -1
Był szanowanym i dobrym nauczycielem miał podejście do uczniów szczere kondolencje dla rodziny :( spoczywaj w pokoju :(:(
~Gosia
2014-10-11 10:42:44
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -5
świetny nauczyciel nie ma ucznia który go nie lubiał,zawsze uśmiechnięty matematyka nie byłą taka straszna dzięki Panowi Michaelowi
~Dorota
2014-10-11 07:56:16
z adresu IP: (94.209.xxx.xxx)
Ocena: -4
Tego pana w ogóle nie znałam ale widać, ze to bardzo dobry człowiek i tak pięknie, zrozumiale wypowiadał sie o piłce nożnej oraz dużo przewidział. Szkoda takich ludzi. Bardzo! Spoczywaj w pokoju Michel......
~coldfear
2014-10-11 02:00:18
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niech spoczywaja w spokoju,byli to ludzie o dobrym sercu i takich ludzi szukac ze swieca,bedzie mi bardzo brakowac[*][*]
~uczennica
2014-10-11 00:24:45
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: 2
Był najlepszym nauczycielem na swiecie!!!! W sercach naszych zawsze bedzie. Szczere kondolencje dla rodziny :( :( :(
~bik
2014-10-10 22:38:31
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Był człowiekiem szanowanym i uwielbianym szczególnie przez młodzież
~Adamen
2014-10-10 22:23:44
z adresu IP: (185.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Wspaniały człowiek!, wiele mie nauczył,spoczywaj w spokoju(*)
~anna
2014-10-10 22:21:26
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: 4
glebokie wyrazy wspolczucia tacy mili ludzie , tragedia jest stracic dwoje rodzicow na raz :(
~ułameczek
2014-10-10 21:33:51
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: -1
Był najlepszym nauczycielem na swiecie!!!! W sercach naszych zawsze bedzie. Szczere kondolencje dla rodziny :( :( :(
~SoS
2014-10-10 18:16:45
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 6
Żegnaj