Chrobry pokonał Dolcan, Miedź przegrała z Wisłą

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-10-11 21:32

Chrobry Głogów wygrał z Dolcanem Ząbki 3:0. Była to pierwsza porażka Dolcanu w tym sezonie. Już w 15 minucie Damian Piotrowski został sfaulowany w polu karnym i sam pewnie wykorzystał rzut karny.

W drugiej połowie Chrobry podwyższył prowadzenie. Najpierw w 49 minucie po podaniu Piotrowskiego drugiego gola strzelił Łukasz Szczepaniak. Ten sam zawodnik dobił rywala strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu.

Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki 3:0 (1:0)

Damian Piotrowski 15k, Łukasz Szczepaniak 49 i 90.

Chrobry: Janicki - Ziemniak, Michalec, Bogusławski, Samiec, Danielak, Hałambiec, Ulatowski (60' Szałek), Kościelniak (46' Chrzanowski), Piotrowski, Szczepaniak.

Dolcan: Leszczyński - Grzelak, Klepczarek, Cichocki, Łuszkiewicz, Matuszek, Piesio, Świerblewski (56' Wiśniewski), Tarnowski, Mazek, Chałas (57' Mikita).

Wciąż w dużym kryzysie jest Miedź Legnica, która przegrała w Płocku z Wisłą 0:2. Pierwszą bramkę dla Wisły zdobył w 17 minucie wyróżniający się na placu gry Krzysztof Janus.

W drugiej połowie Miedź miała swoje szanse, ale Wojciech Łobodziński strzelił ponad bramką a Marcin Garuch uderzył tuż obok słupka. Wisła odpowiedziała golem już w doliczonym czasie gry autorstwa Jacka Góralskiego.

Wisła Płock - Miedź Legnica 2:0 (1:0)

Krzysztof Janus 17, Jacek Góralski 90.

Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Sielewski, Radić, Hiszpański - Kostrzewa (82' Zyska), Góralski, Kacprzycki (56' Stępiński), Iliew (68' Wlazło), Janus - Krzywicki.

Miedź: Ptak - Bartczak, Midzierski, Woźniczka, Cierpka - Łobodziński, Bartoszewicz, Keon Daniel, Garuch, Szymański (65' Zatwarnicki) - Szczepaniak (88' Feruga).