Sondaże sondażami, poczekajmy do wyborów (DEBATA)

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-10-13 09:14 | Zmodyfikowano: 2014-10-13 10:22
A|A|A

Fot. Justyna Kościelna (Radio Wrocław)

Budowa Mostu Wschodniego we Wrocławiu, tramwaj na Długiej do Popowic i nowy budynek V LO - to punkty programu wyborczego komitetu Rafał Dutkiewicz z Platformą. Wczoraj zainaugurowano kampanię wyborczą konwencją, która odbyła się w kinie Nowe Horyzonty. Tam też zaprezentowano wyniki badań.
Pokazały one, że sojusz prezydenta z partią rządzącą popiera 70 procent badanych - mówiła w debacie politycznej Radia Wrocław Renata Granowska z PO. - Liczymy na sukces, Wrocław potrzebuje zgody i dobrze zareagował na tej sojusz - przekonywała:

Andrzej Jaroch z Prawa i Sprawiedliwości mówił na naszej antenie, że polityka sondażowa może być zgubna. - Nie wierzę w rzetelność tej próby statystycznej. My spokojnie czekamy, przed wyborami uzupełniającymi do senatu też była euforia zwycięstwa - mówił:

Dariusz Stasiak, dawniej człowiek związany z Rafałem Dutkiewiczem w Obywatelskim Dolnym Śląsku, dziś jeden z liderów komitetu Bezpartyjni Samorządowcy, podkreślał w Radiu Wrocław, że wcale nie musi tak być, że wygra duża partia:

We Wrocławiu zarejestrowało się 15 komitetów, które będą walczyć o miejsca w radzie miejskiej. Wybory 16 listopada.

Posłuchajcie całej debaty:

Część I:

Część II:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama