Ruch Narodowy (LISTA DO RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2014-10-13 16:33
A|A|A

Listy Ruchu Narodowego do rady miejskiej we Wrocławiu:

Okręg 1 (Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków)

1. Adam Kwocz
2. Sylwia Elżbieta Larisz
3. Paweł Jacek Jagiełło
4. Anna Beata Krzykowska
5. Arkadiusz Aleksander Śląszkiewicz

Okręg 2 (Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie – Bartoszowice)

1. Aleksander Konrad Krejckant
2. Magdalena Jaworska
3. Marcin Jankowski
4. Jakub Mateusz Zielant
5. Barbara Ruła

Okręg 3 (Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj)

1. Rafał Marcin Merski
2. Michał Gocha
3. Jadwiga Elżbieta Lech
4. Tomasz Jarzębski
5. Joanna Gajewska
6. Magdalena Ciszewska
7. Katarzyna Maria Biedasiewicz

Okręg 4 (Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów)

1. Stanisław Józef Zapotoczny
2. Agnieszka Lech
3. Mariusz Gajewski
4. Adrian Preis
5. Katarzyna Karolina Handke

Okręg 5 (Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów – Popowice Pn)

1. Paweł Arnold Gadula
2. Katarzyna Agata Kozak
3. Piotr Strukiel
4. Adam Ryszard Bieranowski
5. Jolanta Bronisława Szerszeńska

Okręg 6 (Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo – Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie)

1.Ewa Maria Duzinkiewicz
2. Michał Józef Grondalski
3. Aleksandra Monika Kocuła
4. Mateusz Marek Filipowicz
5. Igor Jan Niwiński

Okręg 7 (Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice – Rędzin)

1. Arkadiusz Tomasz Strembicki
2. Natalia Julia Baszak
3. Marcin Jerzy Lupa
4. Magdalena Wanda Belbart
5. Krzysztof Adam Zygadlik

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama