I PO karierze? (Posłuchaj)

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2009-10-07 09:53 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

www.platforma.org

Mały baron ziemi wałbrzyckiej - jak mówią o Chlebowskim lokalni samorządowcy - od samego początku chciał sięgnąć szczytów władzy.

Obecnie szeregowy poseł zaczynał swoją karierę jako burmistrz Żarowa. Przez 11 lat piastował tę funkcję.

Lokalni samorządowcy i politycy nie wierzą, że Zbigniew Chlebowski wróci do wielkiej polityki. Po wybuchu afery hazardowej stracił stanowisko szefa klubu parlamentarnego PO. Przestał też być przewodniczącym sejmowej komisji finansów. Po słynnej konferencji prasowej, wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że jest niewinny i zniknął z mediów.

Nie odpowiada na telefony i esemesy.

O pośle Zbigniewie Chlebowskim mówi m.in. Sylwia Jurgiel z Radia Wrocław (Posłuchaj):

REKLAMA
Dźwięki
Relacja Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Lech
2009-10-07 17:10:33
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
A ciekawy jestem za co ma płacone Pani Pitera bo to ona jest od zwalczania ? korupcji ??? Nie nie ten rząd to czysty hazard , okradną albo okradną i wpadną ;)
~Lech
2009-10-07 17:04:25
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Trudno mi uwierzyć że premier nie wiedział kto, ile i za ile sponsorował kampanie wyborczą dwa lata temu . Przypominam sobie spod PIS jakbym gdzieś t o widział "Grzesiu mordo ty moja" :) Mam nadzieję że każdy dostanie według zasług .
~bubu
2009-10-07 16:19:57
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Proponuję TVP założyć nowy kanał z posiedzeń sejmu i senatu, może się nazywać "Komuna TV". Żal.pl tak to komentuje cały "nasz" rząd.
~XXX
2009-10-07 11:29:09
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
I PO PO I PO RW
~As
2009-10-07 11:16:04
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Trudno zmusić się do współczucia tym ludziom. Czy padnie Schetyna?Zobaczymy,ale prawda jest taka,że ta sprawa to doskonała okazja dla Tuska do pozbycia się z partii wszystkich mocnych konkurentów.
~bogdan
2009-10-07 10:45:22
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeszce jedno,dlaczego nikt nie zadaje pytania ,ile chlebowski i reszta z tego 0.5 mld mieli dostać,bo za darmo tego typu ludzie nic nie robią
~bogdan
2009-10-07 10:42:35
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
od 20 lat prowadzę firmę,płacę podatki,zawsze i wszystkie,nie wiem jak się daje w łapę i mam dosyć,nie mam już ochoty w tym systemie płacić za te wszystkie afery.Pan Kamiński zapobiegł kradzieży 0.5 mld.zł i jest oskarżony!!! to jakaś paranoja!!!