Wyrzucił z domu suczkę z nowo narodzonymi szczeniętami

Piotr Słowiński | Utworzono: 2014-11-02 07:55 | Zmodyfikowano: 2014-11-02 07:57
A|A|A

Fot. Piotr Słowiński (Radio Wrocław)

60-letni jeleniogórzanin wyrzucił z domu suczkę z siedmioma nowo narodzonymi szczeniętami. Doszło do tego wieczorem na ulicy Wrzosowej. Mężczyzna zdecydował się wyrzucić psy choć na zewnątrz, jak mówi Artur Wilimek z jeleniogórskiej straży miejskiej, było zaledwie około zera stopni Celsjusza.

Szczenięta zostały więc skazane na niemal pewną śmierć. Suczka z potomstwem leżała po prostu na betonie.

Strażnicy dotarli do właściciela zwierząt, a ten przyznał się do niewłaściwej opieki nad nimi, bo jak stwierdził nie jest w stanie się nimi znajdować. W mieszkaniu miał jeszcze dwa psy. Żaden z nich nie miał jednak książeczki zdrowia i nigdy nie były szczepione. W związku z tym wszystkie czworonogi zostały zabrane do schroniska dla zwierząt w Jeleniej Górze, a mężczyzna stanie przed sądem.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ryszard
2014-11-16 01:14:45
z adresu IP: (83.24.xxx.xxx)
Ocena: 149
Bydlak!
~obywatelka
2014-11-15 14:18:40
z adresu IP: (92.22.xxx.xxx)
Ocena: 14
ALE OIĘKNA PSIAKI. LUDZIEM BIERZCIE PSY ZE SCHRONISKA! OKAŻĄ WAM SERCE, SAMA PRZYGARNELAM SUCZKE Z ULICY I JEST NIESAMOWITA. ATEMU PANU MAM NADZIEJĘ SĄD PRZYZNA ODPOWIEDNIĄ-SROGĄ KARĘ...
~misia
2014-11-09 08:28:33
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 27
Może się doczeka jak go wywalą z domu (jego dzieci?)
~komentarz
2014-11-03 14:44:16
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 9
Mój Boże! Same wyzwiska. Nikt nie napisał: wezmę jednego szczeniaczka...
~justice
2014-11-03 08:16:56
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: -3
KARMA POWRACA... pozostaje cierpliwie poczekać.
~Miś
2014-11-02 17:34:27
z adresu IP: (83.6.xxx.xxx)
Ocena: -2
Do UBU król, psy się sterylizuje albo nie dopuszcza się psów do suki. Jakie to miłosierne "przygarnąć" pieska, a potem wyrzucić go na dwór. Dla tych szczeniaków lepsza byłaby szybka i lekka śmierć, niż konanie w męczarniach na mrozie. Tłumaczenie, że ktoś nie ma telefonu i nie ma jak zawieźć psów do schroniska jestem w stanie zaakceptować, albo w przypadku osoby niepełnosprawnej umysłowo, albo bezdomnego. Jeśli to normalny człowiek to może skorzystać z budki telefonicznej, wziąć taksówkę itd. Jeśli facet miał normalny iloraz inteligencji, to po prostu pozbył się problemu i jest zwykłym okrutnikiem.
~Miś
2014-11-02 17:23:24
z adresu IP: (83.6.xxx.xxx)
Ocena: -2
Mam nadzieję, że będzie kara ograniczenie wolności.
~Kunegunda
2014-11-02 17:16:31
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 5
Gość bez serca.
~Słuchaczka
2014-11-02 16:13:57
z adresu IP: (37.152.xxx.xxx)
Ocena: -2
okropne, taki bez serca!!!!
~ater
2014-11-02 15:35:52
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
skleroza smutna jest tych tematów
~Mara
2014-11-02 14:27:39
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 9
Facet nie uzywa rozumu. Nie pomyslał, że trzymając sukę z psami będzie miał przyrost naturalny stada, a potem sytuacja go przerosła i dlatego wywalil za drzwi suczkę e szczenietami, jakby one były winne. Powinien ponieśc karę pieniężną za sadyzm. W innych krajacvh poszedłby siedzieć.
~oli
2014-11-02 12:05:01
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 9
Poza tym, suczka po zajściu w ciążę nie rodzi na drugi dzień. Facet miał czas żeby się zastanowić co w takiej sytuacji zrobić.
~oli
2014-11-02 12:03:11
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 1
ubu król - nie musiał wyrzucać ich na dwór - wystarczyło zawieźć do schroniska albo zadzwonić po TOZ. Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji, wystarczy pomyśleć.
~ubu król
2014-11-02 11:03:52
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 3
kat- przyjedziesz i co zrobisz? przygarniesz pieski? czy wyżyjesz się na gościu , pokazując, że jesteś gorszym zwyrodnialcem? Gościa przerosła sytuacja i ilość psów.. 3 przygarnął.. jak zostanie ukarany, to sygnał dla palantów- że lepiej do worka i do rzeki szczeniaki.
~kat
2014-11-02 10:23:51
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -3
Dawaj dane skurw..... Osobiście sie przejadę
~kasis
2014-11-02 09:32:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Co za sk..... jak mozna, biedna psinka