Loża Szyderców: Za nami kolejny odcinek na żywo (FOTO)

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-11-05 10:02 | Zmodyfikowano: 2014-11-05 12:48
A|A|A

fot. Joanna Mazurek

Za nami kolejny, dwugodzinny program na antenie Radia Wrocław oraz... w internecie. Bohaterów popularnego programu można było nie tylko posłuchać, ale i zobaczyć w akcji.

W Loży Szyderców zasiedli: Piotr Gumulec, Krzysztof Wilkosz, Jakub Krzak i Adrian Hrehorowicz - czyli kabarty: Chyba, Dabz i Nic nie szkodzi oraz oczywiście Tomek Sikora z Radia Wrocław.

Dziękujemy Ryśkowi z rudą brodą, który zawsze dotrzymuje słowa;-)

TOMASZ SIKORA: Najpierw tydzień temu zadzwonił do nas Słuchacz i powiedział, że chce się wkupić na Lożę Szyderców Live. Zaproponował foremkę ciasta. Kilka minut później zadzwonił pan Ryszard mówiąc, że on przebija ofertę dwoma foremkami. Uśmiechnęliśmy się z niedowierzaniem. Okazałem się typowym Niewiernym Tomaszem. Przed programem w biurze podawczym Radia Wrocław czekały na nas te dwie foremki. Sążniście przyrzekłem, że nie zeżrę ani kawałka a wszystko dostaną widzowie Loży Szyderców na żywo, którzy stawili się w studiu słuchowiskowym Radia Wrocław.

Loża Szyderców to publicystyczno-satyryczna audycja Radia Wrocław, nadawana od poniedziałku do piątku po 18:00. Program, w którym prowadzący w prześmiewczy, sarkastyczny i cyniczny sposób komentują wydarzenia, jakie przyniósł dzień. "Loża" to także otwarta antena, jak mówią sami prowadzący - program, w którym słuchacze mają głos. Mogą na żywo telefonicznie lub mailowo brać udział w audycji. Radio Wrocław postanowiło rozszerzyć jego formułę, prezentując i promując przy okazji młode grupy kabaretowe z całego regionu. Program doczekał się nawet wersji telewizyjnej emitowanej w lokalnej telewizji TeDe (pasmo TV4).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Lena
2014-11-17 05:39:04
z adresu IP: (193.106.xxx.xxx)
Ocena: 15
smieci teraz same sa, nie smieszne w ogole, jak pszasny chleb, bez polotu, Osa byl git.
~Jacor
2014-11-09 00:13:32
z adresu IP: (149.6.xxx.xxx)
Ocena: 1
Przeżycie podwójnie na żywo: w studiu na bieżąco i w eterze kilka sekund później. Bomba!
~Zosia
2014-11-06 10:46:43
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -3
na zdjęciu 29 - ale karczycho
~Ola
2014-11-05 21:59:26
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: 11
To już ten czas! Nadeszła pora.. Od dziś ma rządzić Tomasz Sikora! Z pozdrowieniami od wdzięcznej słuchaczki która dostąpiła zaszczytu zasiadania na widowni ;) dziękuję i do zobaczenia!
~Hihi
2014-11-05 19:54:29
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jestem zrozpaczona nie zostałam zaproszona!!! Zalewam się łzami, a chciałam być z Wami!!! A dla Pana Sikory hasło wyborcze: Kto raz usłyszał głos Sikory daje mu w w wyborach fory !!! Bo, ach ten Jego głos! Ten głos, wart więcej niż Dutkiewicza trzos.
~Paweł
2014-11-05 19:53:07
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 6
Gumulec jest dobry...
~nikt
2014-11-05 18:58:46
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 15
Transmisja zawsze jest na żywo!!! W innym przypadku to retransmisja!!! To tak a propos tytułu...
~ON_Wroc
2014-11-05 18:43:48
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -2
przepraszam bardzo czy Panowie zapomnieli że ich dzisiaj oglądają przez internet i cały czas trzymacie ręce w kieszeniach raz w jednej raz w drugiej, czyżby to przygotowania do olimpiady sportów nieolimpijskich ? jakaś nowa forma ping pong ?
~Domino
2014-11-05 18:41:59
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 20
Hasło wyborcze: Mają cię za potwora? Twój dom to nora? Nie schodzisz z traktora? Pusta obora? Żona nie szczędzi jęzora? W pracy sodoma-gomora? Szkaluje cie Agora? Urwałeś resora? Pochodzisz z Jawora? Ubranie wyblakło od lenora? Na mietkowie puszcza zapora? Córka znikła jak Kamfora? Policja użyła paralizatora? Szukasz mentora? Głosuj na Tomasza Sikora!! ;-)
~Nick-t
2014-11-05 18:27:29
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: -6
Panowie, zwracam uwagę, że nie jesteście tylko audio ale także video.
~Toja
2014-11-05 18:20:46
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panu Ryszardowi drugie ciasto nie wyszło i ratował się przełożeniem wafla masą czekoladową. ;) Również pyszne ale roboty przy tym mniej. No może nie roboty, ale stresu typu włożyłem ciasto do pieczenia, a co wyjmę? ;)
~panna_ktoś
2014-11-05 18:18:28
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
a właśnie, że wszystko widać w necie! nie wiem, jak na psiaku, na hubach wszystko pięknie ładnie! :-)
~Nick-t
2014-11-05 18:17:38
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: -7
Stream działa
~Sceptyczny
2014-11-05 13:49:03
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 2
No nie wiem....po co oglądać, może czar pryśnie :-)
NA ANTENIE
MartaMalinowska
Marta Malinowska
 18:00 - 20:00
Muzyczny wieczór