One Love Sound Fest

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-11-13 19:53 | Zmodyfikowano: 2014-11-13 19:55
One Love Sound Fest -

Największy halowy festiwal reggae w Europie już za 10 dni

Wystąpią:

Nneka – światowa gwiazda muzyki soul, hip-hop, reggae z Nigerii. W swoje rymy wplata soulowe wokalizy i afrykańskie motywy muzyczne;Alpha Blondy – artysta reggae prosto z Wybrzeża Kości Słoniowej. Popularny nie tylko w Afryce, ale sprzedający swoje płyty na całym świecie;Patrice – niemiecki piosenkarz, jego połączenie reggae, soul i folk szybko przyciągnęło uwagę wielkich wytwórni i jego pierwszy pełny album „Ancient Spirit” został wydany przez Sony Music w 2000 roku.Festiwal na przestrzeni dziesięciu lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie. Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób.

One Love Sound Fest rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2014 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

Profil artystyczny One Love Sound Fest zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, world music a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić.

One Love Sound Fest rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2014 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce! 

Ceny biletów na One Love Sound Fest 2014:
• 01.11 do 21.11.2014 – 100 zł
• w dniu Festiwalu 22.11.2014 – 120 zł

Bilety Golden VIP Ticket*:
• 01.11 do 21.11.2014 – 160 zł
• w dniu Festiwalu 22.11.2014 – 180 zł
• Bilety Golden VIP Ticket to limitowana seria biletów, które upoważniają do wstępu do strefy Golden VIP

Ticket z lożą umiejscowioną na balkonie widokowym z widokiem na scenę główną. Golden Vip Ticket gwarantuje każdemu posiadaczowi: opaskę identyfikacyjną na strefę VIP, 3 kupony na piwo (dla osób niepełnoletnich kupony na napoje), kupon na napój energetyczny, smycz One Love Sound Fest oraz kupon zniżkowy w wysokości 10% na zakup koszulki One Love Sound Fest 2014

Bilety można zakupić przez stronę internetową www.onelove.pl oraz w sieci sprzedaży Eventim, Ticketpro i Ticketportal.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.