Selekcjonerzy Polski i Szwajcarii przed meczem towarzyskim

| Utworzono: 2014-11-18 06:24 | Zmodyfikowano: 2014-11-18 07:02

"W pierwszej połowie będzie bronił Artur Boruc, w drugiej Łukasz Fabiański. Jeżeli chodzi o pozostałe pozycje, to zawodnicy dowiedzą się we wtorek na odprawie. Będziemy walczyć o zwycięstwo, bo chcemy godnie pożegnać się z kibicami" - powiedział Nawałka.

"Zagramy dwoma napastnikami; będziemy też próbowali ustawienia z jednym. To spotkanie ma znaczenie czysto szkoleniowe, ale chcemy podtrzymać passę dobrych wyników" - dodał.

"Zawsze moja analiza idzie w kierunku pozytywnych fragmentów spotkania. Naszą współpracę zaczęliśmy od selekcji szerokiej grupy zawodników i wybrani piłkarze prezentują bardzo wysoki poziom. Widoczny jest duży postęp w naszej grze w każdym aspekcie. Mam podstawy, aby myśleć pozytywnie. Każdy mecz to bagaż doświadczeń i koniec jednego jest początkiem przygotowań do następnego" - zaznaczył.

Trener gości Vladimir Petkovic chwalił zespół biało-czerwonych. Powiedział, że liczy na dobre widowisko, a szansę gry da zmiennikom. "Zaproponuję mieszany skład; chcę przetestować jak największą liczbę piłkarzy. Muszę się jeszcze zastanowić nad ostatecznym ustawieniem, ale na pewno dam szansę pokazania się zmiennikom" - zaznaczył.

"To sparing, ale liczę na poważny mecz. Gramy przeciwko drużynie, która po ostatnich spotkaniach w eliminacjach mistrzostw Europy ma wysoką pozycję. Mam nadzieję, że stworzymy razem dobre widowisko, po którym wszyscy będziemy zadowoleni" - podsumował Petkovic.

Mecz Polska - Szwajcaria zostanie rozegrany we Wrocławiu. Początek o godz. 20.45.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.