Impel chce pokonać zespół Budowlanych

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-11-20 06:20
A|A|A

To bardzo ważny mecz dla wicemistrzyń Polski. Zawodniczki Impelu gładko przegrały w Lidze Mistrzyń na wyjeździe z Volero Zurych a w krajowych rozgrywkach uległy Muszyniance. W klubie nie ma niepokoju, ale w przypadku ewentualnej przegranej atmosfera może stać się nerwowa.

Drużyna Budowlanych toczy w lidze długie i wyrównane boje. Na siedem spotkań aż sześć zakończyło się dopiero po pięciu setach. Ambicje przed sezonem w Łodzi były duże. Do zespołu przyszła Chorwatka Sanja Popović a także byłę zawodniczki Impelu Ewelina Sieczka i Dorota Medyńska, która jednak tuż przed sezonem doznała poważnej kontuzji.

Po serii nieudanych meczów pracę stracił trener Adam Grabowski a drużynę tymczasowo prowadzi jego asystent Błażej Krzyształowicz. W pierwszym meczu pod jego wodzą zespół minimalnie uległ mistrzowi Polski Chemikowi Police 2:3.

Do drużyny Impelu po kontuzji powróciła Anita Kwiatkowska, która jest do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Po spotkaniu z Muszynianką trener Tore Aleksandersen postawił na regenerację, trening taktyczny i analizę video przeciwniczek.

Początek spotkania Impel Wrocław - Budowlani Łódź o 18 w Hali Orbita.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama