Cuprum jedzie do Górali. Kolejny mecz Lubina w PlusLidze

| Utworzono: 2014-11-21 07:18 | Zmodyfikowano: 2014-11-21 07:18
A|A|A

– Na pewno każde zwycięstwo buduje pozytywną atmosferę i klimat do pracy. Po kilku porażkach faktycznie zaczynało brakować pewności w grze. Potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa i teraz z optymizmem patrzymy na kolejny mecz – mówi przed meczem Michał Dębiec, libero bielszczan.

– Nastroje przed meczem z Lubinem są zdecydowanie lepsze niż przed innymi spotkaniami. Od początku ligi potrzebowaliśmy bowiem zdecydowanego zwycięstwa i 3 pewnych punktów – dodaje środkowy BBTSu Wojciech Sobala.

Ostatnie mecze Cuprum Lubin również wyglądały bardzo dobrze. Warto przypomnieć, że w dwóch poprzednich kolejkach beniaminek pokonał faworyzowany LOTOS Trefl Gdańsk (3:0), a następnie na własnym parkiecie wygrał z AZSem Częstochowa (3:1).

Wydaje się, że sporą rolę w może odegrać przygotowanie taktyczne obu zespołów, na które bardzo duży wpływ mają klubowi statystycy. Oni bowiem mają dostęp do zapisów video spotkań, które nie zawsze mają okazje oglądać sami siatkarze. Zdarza się, że przed pojedynkiem nie mieli oni okazji widzieć żadnego meczu swoich przeciwników.

W obecnym składzie BBTSu Bielsko-Biała jest kilku nowych siatkarzy, których nie było tam w poprzednich latach. W połączeniu z debiutującym szkoleniowcem daje to mieszankę bardzo ciekawą, aczkolwiek trochę nieobliczalną.

Początek spotkania w hali pod Dębowcem został zaplanowany na godzinę 18.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama