Wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów

, Piotr Pietraszek, Justyna Kościelna | Utworzono: 2014-12-01 10:49 | Zmodyfikowano: 2014-12-01 13:21
A|A|A

Źródło: PKW

Powiat bolesławiecki

Osiecznica
Waldemar Nalazek (KWW Nasza Gmina Osiecznica) zwycięża w pierwszej turze (2172 głosów, 100 proc.)

Nowogrodziec
Robert Relich (KWW Roberta Relicha) zwycięża w pierwszej turze (2682 głosów, 55.31 proc.)

Bolesławiec (gmina)
Andrzej Dutkowski (KWW Andrzeja Dutkowskiego) zwycięża w pierwszej turze (2889 głosów, 59.95 proc.)

Bolesławiec (miasto)
Piotr Roman (KWW Piotra Romana) zwycięża w pierwszej turze (6718 głosów, 52.03 proc.)

Gromadka
Dariusz Pawliszczy (KWW Dariusza Pawliszczy) zwycięża w pierwszej turze (1820 głosów, 64.15 proc.)

Warta Bolesławiecka
Mirosław Haniszewski (KWW „Nasz Człowiek - Pewna Przyszłość”) zwycięża w pierwszej turze (2483 głosów, 100 proc.)


Powiat głogowski

Kotla
Łukasz Horbatowski (KWW Razem dla Gminy Kotla) zwycięża w pierwszej turze (1321 głosów, 100 proc.)

Żukowice
Krzysztof Piotr Wołoszyn (KWW Krzysztofa Wołoszyn) zwycięża w pierwszej turze (1339 głosów,  82.86 proc.)

Głogów (miasto)
Rokaszewicz Rafael Ryszard (Kww Rafaela Rokaszewicza) zwycięża w drugiej turze (12429 głosów,  53.38 proc.)

Głogów (gmina)
Joanna Gniewosz (KWW Joanny Gniewosz) wygrywa w drugiej turze (1717 głosów,  61.74 proc.)

Pęcław
Jurkowski Artur Andrzej  (KWW ARTURA JURKOWSKIEGO) wygrywa w pierwszej turze (598 głosów, 100 proc.)

Jerzmanowa
Golba Lesław Julian (KWW LESŁAWA GOLBY) wygrywa w pierwszej turze (1173 głosów,  51.22 proc.)


Powiat górowski

Góra
Teresa Krzyszkiewicz (KWW Ireny Krzyszkiewicz) zwycięża w drugiej turze (3492 głosów, 64.09 proc.)

Niechlów
Beata Pona (KWW-RCN BEATY PONY) wygrywa w drugiej turze (1237 głosów, 61.06 proc.).

Wąsosz
Stanisław Zbigniew Stuczyk (KWW FORUM 2014 WĄSOSZ) zwycięża w pierwszej turze (1799 głosów, 56.39 proc.)

Jemielno
Jan Ucinek (Komitet Wyborczy Wyborców Jana Ucinka) wygrywa w drugiej turze (852 głosów, 74.80 proc.)


Powiat jaworski

Wądroże Wielkie
Elżbieta Barbara Jedlecka (Komitet Wyborczy PSL) wygrywa w pierwszej turze (948 głosów, 56.03 proc.)

Mściwojów
Mariusz Damian Foryś (KWW „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”) wygrywa w pierwszej turze (1320 głosów,  100 proc.)

Jawor
Emilian Stanisław Bera (KWW EMILIANA BERY) wygrywa w drugiej turze (4876 głosów, 67.16 proc.)

Paszowice
Sebastian Oszczęda (KWW Sebastiana Oszczędy) wygrywa wybory w pierwszej turze (977 głosów, 63.11 proc.)

Męcinka
Brzozowski Mirosław Kazimierz  (KWW PRZYJAZNA GMINA) wygrywa w pierwszej turze (1435 głosów,  56.39 proc.)

Bolków
Wroński Jarosław Stanisław (KWW IS OPOKA) wygrywa w pierwszej turze (2462 głosów, 56.92 proc.)


Powiat jeleniogórski

Jeżów Sudecki
Edward Dudek (KWW Samorządność ) wygrywa w pierwszej turze (1495 głosów, 55.51 proc.)

Stara Kamienica
Zofia Świątek (KWW Nasza Gmina Stara Kamienica) wygrywa w pierwszej turze (1068 głosów, 53.78 proc.)

Szklarska Poręba
Mirosław Graf (KWW Gospodarni dla Miasta) wygrywa w drugiej turze (1307 głosów, 51.54 proc.)

Piechowice
Witold Rudolf (Komitet Wyborczy PSL) zwycięża w drugiej turze (1419 głosów, 61.11 proc.)

Podgórzyn
Mirosław Kalata (KWW Mirosława Kalaty) wygrywa w drugiej turze (1900 głosów, 64.52 proc.)

Karpacz
Radosław Jęcek (KWW Aktywny Karpacz) wygrywa w drugiej turze (1392 głosów, 62.34 proc.)

Kowary
Bożena Wiśniewska (KWW Nasze Kowary Bożena Wiśniewska) wygrywa w drugiej turze (2157 głosów, 66.15 proc.)

Mysłakowice
Michał Orman (KWW Bliżej Ludzi) wygrywa w pierwszej turze (2732 głosów, 75.01 proc.)

Janowice Wielkie
Kamil Kowalski (KWW Kamila Kowalskiego) wygrywa w pierwszej turze (1094 głosów, 71.74 proc.)


Powiat kamiennogórski

Marciszów
Zawierucha Stefan Adam (KWW Porozumienie i Praca) wygrywa w pierwszej turze (1406 głosów, 65.55 proc.)

Kamienna Góra (miasto)
Krzysztof Świątek (KWW "Razem KG") wygrywa w drugiej turze (3476 głosów,  54.19 proc.)

Kamienna Góra (gmina)
STRAUS Patryk Piotr (KWW „Nowoczesna Gmina 2022”) wygrywa w drugiej turze (1570 głosów, 64.42 proc.)

Lubawka
Kocemba Ewa Aleksandra (KW Platforma Obywatelska RP) wygrywa w drugiej turze (2371 głosów, 54.61 proc.)


Powiat kłodzki

Gmina Nowa Ruda
Adrianna Mierzejewska (KWW Przełom 2014) zwycięża w pierwszej turze (2451 głosów, 57.56 proc.)

Miasto Nowa Ruda
Tomasz Kiliński (KWW Tomasz Kiliński) wygrywa w pierwszej turze (4 466 głosów, 62.66 proc.)

Radków
Jan Bednarczyk (KWW Odnowa dla Radkowa) zwycięża w pierwszej turze (2655 głosów, 75.81 proc.)

Gmina Kłodzko
Stanisław Longawa (Komitet Wyborczy PSL) wygrywa w drugiej turze (3290 głosów, 64.16 proc.)

Miasto Kłodzko
Michał Piszko (KWW Lubię Kłodzko) zwycięża w drugiej turze (5337 głosów, 58.54 proc.)

Kudowa-Zdrój
Piotr Maziarz (KWW My dla Kudowy) wygrywa w drugiej turze (2236 głosów, 54.00 proc.)

Szczytna
Marek Szpanier (KWW Marka Szpaniera) zwycięża w pierwszej turze (2 099 głosów, 83.99 proc.)

Lewin Kłodzki
Joann Klimek-Szymanowicz (KWW stawiamy na Młodość i Doświadczenie) wygrywa w drugiej turze (371 głosów, 52.11 proc.)

Polanica-Zdrój
Jerzy Terlecki (KWW Razem Dla Polanicy - P. Samorządowe) zwycięża w drugiej turze (1 243 głosy, 53.42 proc.)

Duszniki-Zdrój
Piotr Lewandowski (KWW Piotra Lewandowskiego) wygrywa w drugiej turze (1084 głosy, 55.73 proc.)

Lądek-Zdrój
Roman Kaczmarczyk (KWW Romana Kaczmarczyka) zwycięża w drugiej turze (1671 głosów, 58.61 proc.)

Bystrzyca Kłodzka
Renata Surma (KWW Renaty Surmy) wygrywa w pierwszej turze (4438 głosów, 56.70 proc.)

Stronie Śląskie
Zbigniew Łopusiewicz ( KWW Gospodarna Gmina) zwycięża w pierwszej turze (1365 głosów, 100% - jedyny kandydat)

Międzylesie
Tomasz Korczak (KWW Forum Tomasza Korczaka) wygrywa w drugiej turze (1433 głosy, 54.76 proc.)


Legnica (miasto)
Krzakowski Tadeusz (KWW Tadeusza Krzakowskiego) wyrywa w drugiej turze (14394 głosów, 57.60 proc.)


Powiat legnicki

Chojnów  (gmina)
Andrze Pyrz (KWW Gmina Chojnów - Nasz wspólny dom) wygrywa w drugiej turze (2186 głosów,  65.39 proc.)

Chojnów (miasto)
Jan Serkies (KWW Rozwój Chojnowa) wygrywa w pierwszej turze (3249 głosów, 68.16 proc.)

Miłkowice
Stachura Dawid Artur  (KWW Dawida Stachury) wygrywa w pierwszej turze (1443 głosów,  51.74 proc.)

Kunice
Tersa Zdzisław (KWW Zdzisława Tersy Kunice 2014) wygrywa w pierwszej turze (1684 głosów,  65.35 proc.)

Prochowice
Sielicka Alicja Elżbieta (KWW ALICJI SIELICKIEJ) wygrywa w pierwszej turze (2454 głosów,  74.89 proc.)

Ruja
Gregorczuk Paweł Czesław  (KWW ZMIANY NA LEPSZE) wygrywa w pierwszej turze (721  głosów, 58.86 proc.)

Legnickie Pole
Babuśka Henryk (KWW HENRYKA BABUŚKA) wygrywa w drugiej turze (944 głosów,  51.39 proc.)

Krotoszyce
Castaňeda Trujillo Beata (KWW „DOBRO WSPÓLNE”) wygrywa w pierwszej turze (1051 głosów, 73.81 proc.)


Powiat lubański

Lubań (gmina)
Zbigniew Hercuń (KWW Zbigniewa Hercunia) wygrywa w pierwszej turze (1456 głosów, 55.98 proc.)

Lubań (miasto)
Arkadiusz Słowiński (KWW OKW Lubań 2014 Razem) wygrywa w drugiej turze (4184 głosów, 61.30 proc.)

Siekierczyn
Janusz Niekrasz (KWW Kontynuacja przemian) wygrywa w pierwszej turze (1025 głosów, 58.11 proc.)

Platerówka
Krzysztof Halicki (KWW Pozytywne Przemiany) zwycięża w pierwszej turze (552 głosów, 70.59 proc.)

Leśna
Mirosław Markiewicz (KWW Mirosława Markiewicza - Leśna 2014) wygrywa w pierwszej turze (2166 głosów, 53.59 proc.)

Olszyna
Leszek Leśko (KWW Nasza Gmina Olszyna) wygrywa w pierwszej turze (1854 głosów, 74.16 proc.)

Świeradów-Zdrój
Roland Marciniak (KWW Konkretnie i Realnie) wygrywa w pierwszej turze (1336 głosów, 72.97 proc.)


Powiat lubiński

Rudna
Bigus Władysław (KWW ”NASZA GMINA” RUDNA ) wygrywa w drugiej turze (2286 głosów, 54.42 proc.)

Ścinawa
Krystian Kosztyła (KWW KRYSTIAN KOSZTYŁA) wygrywa w drugiej turze (2642 głosów, 56.50 proc.)

Lubin (miasto)
Robert Raczyński (KWW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006) wygrywa w pierwszej turze (16434 głosów, 70.76 proc.)

Lubin (gmina)
Kielan Tadeusz Zbigniew (KWW TADEUSZ KIELAN) wygrywa w drugi8ej turze (3203 głosów,  55.55 proc.)


Powiat lwówecki

Lwówek Śląski
Mariola Szczęsna (Komitet Wyborczy PSL) wygrywa w drugiej turze (2520 głosów, 54.44 proc.)

Gryfów Śląski
Olgierd Poniźnik (KWW Olgierda Poniźnika) wygrywa w pierwszej turze (1983 głosów, 53.96 proc.)

Lubomierz
Wiesław Ziółkowski (KWW Przyjazna Gmina) zwycięża w drugiej turze (1138 głosów, 56.79 proc.)

Wleń
Artur Zych (KWW „Sprzeciw Stagnacji”) wygrywa w drugiej turze (1138 głosów, 51.68 proc.)

Mirsk
Andrzej Jasiński (KWW NIS) wygrywa w pierwszej turze (1957 głosów, 57.19 proc.)


Powiat milicki

Cieszków
Mieczysław Miecznikowski (Komitet Wyborczy PSL) zwycięża w pierwszej turze (1379 głosów, 60.86 proc.)

Milicz
Piotr Lech (KWW Piotra Lecha "Ziemia Milicka") wygrywa w drugiej turze (4629 głosów, 59.45 proc.)

Krośnice
Andrzej Biały (Komitet Wyborczy KSS) wygrywa w drugiej turze (1971 głosów, 54.49 proc.)


Powiat oleśnicki

Twardogóra
Zbigniew Potyrała (KWW Zbigniew Potyrała) wygrywa w pierwszej turze (3240 głosów, 57.95 proc.)

Międzybórz
Jarosław Głowacki (KWW Wspólnie dla MiG Międzybórz) zwycięża w pierwszej turze (1754 głosy, 100% - jedyny kandydat)

Dobroszyce
Artur Ciosek (KWW Artura Cioska) wygrywa w drugiej turze (1320 głosów, 54.86 proc.)

Syców
Sławoimir Kapica (KWW Razem Dla Gminy Syców) zwycięża w drugiej turze (2620 głosów, 51.37 proc.)

Gmina Oleśnica
Marcin Kasina (KWW-Marcin Kasina) wygrywa w pierwszej turze (3449 głosów, 100% - jedyny kandydat)

Miasto Oleśnica
Michał Kołaciński (KWW Razem dla Oleśnicy) zwycięża w drugiej turze (6151 głosów, 51.83 proc.)

Dziadowa Kłoda
Robert Fryt (KWW Roberta Fryt) wygrywa w pierwszej turze (1008 głosów, 52.26 proc.)

Bierutów
Władysław Kobiałka (KWW Bogdana Kobiałki 2006) zwycięża w drugiej turze (1936 głogów, 55.57 proc.)


Powiat oławski

Jelcz-Laskowice
Bogdan Szczęśniak (KWW Koalicja 2014 ) zwycięża w drugiej turze (3 676 głosów, 51.48 proc.)

Gmina Oława
Jan Kownacki (KW LZS) wygrywa w pierwszej turze (2 767 głosów, 51.24 proc.)

Miasto Oława
Tomasz Frischmann (KWW BBS Oława) zwycięża w drugiej turze (4 738 głosów, 53.55 proc.)

Domaniów
Wojciech Głogulski (KWW OGD) wygrywa w drugiej turze (1 247 głosów, 54.50 proc.)


Powiat strzeliński

Borów
Waldemar Grochowski (KWW Ziemia Borowska) zwycięża w pierwszej turze (1 422 głosy, 61.27 proc.)

Wiązów
Jerzy Krochmalny (KWW Gmina Wiązów Ponad Podziałami) wygrywa w pierwszej turze (1 958 głosów, 59.66 proc.)

Strzelin
Dorota Pawnuk (KWW Porozumienie Samorządowe dla Regionu) zwycięża w pierwszej turze (4 689 głosów, 55.27 proc.)

Kondratowice
Wojciech Bochnak (KWW Nasza Gmina Kondratowice 2014) wygrywa w pierwszej turze (1 687 głosów, 70.62 proc.)

Przeworno
Jarosław Taranek (KWW Wspólna Przyszłość Przeworno) zwycięża w drugiej turze
(1 025 głosów, 51.28 proc.)


Powiat średzki

Malczyce
Piotr Frankowski (KWW Lepsza Przyszłość Malczyc) zwycięża w drugiej turze (1332 głosy, 60.68 proc.)

Środa Śląska
Adam Ruciński (KWW Samorządowcy - RAZEM dla Ziemi Średzkiej) wygrywa w drugiej turze (3912 głosów, 52.81 proc)

Miękinia
Jan Grzegorczyn (KWW Jana Grzegorczyna) zwycięża w pierwszej turze (2836 głosów, 54.60 proc.)

Kostomłoty
Stanisław Wicha (KKW SLD Lewica Razem) wygrywa w pierwszej turze (1459 głosów, 50.77 proc.)

Udanin
Teresa Olkiewicz (KWW - Powiat Średzki) zwycięża w pierwszej turze (1345 głosów, 54.41 proc.)


Powiat świdnicki

Dobromierz

Jerzy Ulbin (KWW Jerzego Ulbina) wygrywa w pierwszej turze (1381 głosów, 54.74 proc.)

Strzegom
Suchyta Zbigniew Tadeusz (KWW Razem dla Gminy Strzegom) wygrywa w pierwszej turze (5742 głosów, 51.55 proc.)

Żarów
Leszek Michalak (KWW Leszka Michalaka) wygrywa w pierwszej turze (3625 głosów, 75.24 proc.)

Jaworzyna Śląska
Grzegorzewicz Grzegorz (KWW Nasza Gmina Jaworzyna Śląska) wygrywa w pierwszej turze (2654 głosów, 100 proc.)

Marcinowice
Władysław Gołębiowski (KWW Władysława Gołębiowskiego) wygrywa w drugiej turze (1456 głosów,  55.32 prc.)

Świdnica (gmina)
Mazurek Teresa Stefania (KWW Teresy Mazurek Wspólna Gmina) wygrywa w pierwszej turze (4359 głosów, 76.21 proc.)

Świdnica (miasto)
Moskal-Słaniewska Beata Małgorzata  (KKW SLD Lewica Razem) wygrywa w drugiej turze (9608 głosów,  56.41 proc.)

Świebodzice
Kożuchowicz Bogdan (KWW Bogdana Kożuchowicza) wygrywa w pierwszej turze (4511 głosów, 52.52 proc.)


Powiat trzebnicki

Żmigród
Robert Lewandowski (KWW Wspólnota Samorządowo-Ludowa) wygrywa w pierwszej turze (3874 głosów, 66.15 proc.)

Prusice
Igor Bandrowicz (KWW Igora Bandrowicza) zwycięża w pierwszej turze (3399 głosów, 82.46 proc.)

Trzebnica
Marek Długozima (KWW Marka Długozimy - Skuteczni dla Rozwoju) wygrywa w pierwszej turze (6326 głosów, 71.63 proc.)

Oborniki Śląskie
Arkadiusz Poprawa (KWW PO Arkadiusza Poprawy) zwycięża w drugiej turze (3916 głosów, 55.31 proc.)

Zawonia
Agnieszka Wersta (KWW "Gmina Zawonia - Wspólne Dobro") wygrywa w głosów turze (1157 głosów, 54.76 proc.)

Wisznia Mała
Jakub Bronowicki (KWW Jakuba Bronowickiego) zwycięża w pierwszej turze (2009 głosów, 57.04 proc.)


Powiat wałbrzyski

Stare Bogaczowice
Lech Mirosław (KWW Współpraca Dla Rozwoju) zwycięża w pierwszej turze (1053 głosów, 55.80 proc.)

Szczawno-Zdrój
Fedoruk Marek Sylwester (Komitet Wyborczy Wyborców Marka Fedoruka) zwycięża w drugiej turze (1 228 głosów, 59.30 proc.)

Czarny Bór
Adam Górceki (KWW Adama Góreckiego) wygrywa w pierwszej turze (1737 głosów, 85.11 proc.)

Jedlina Zdrój
Orpel Leszek Wojciech (KWW Leszka Orpla "Nasze Miasto") zwycięża w pierwszej turze (1057 głosów,  58.72 proc.)

Głuszyca
Głód Roman (KWW Romana Głoda) wygrywa w drugiej turze (1680 głosow, 51.03 proc.)


Powiat wołowski

Wińsko
Jolanta Krysowata-Zielnica (KWW Jolanty Krysowatej) zwycięża w drugiej turze (1699 głosów, 55.58 proc.)

Wołów
Dariusz Chmura (KWW Wołowska Koalicja Obywatelska) wygrywa w pierwszej turze (4622 głosów, 54.78 proc.)

Brzeg Dolny
Stanisław Jastrzębski (KWW-DIS) zwycięża w drugiej turze (3658 głosów, 57.30 proc.)


Wrocław (miasto)
Rafał Dutkiewicz (KWW Rafał Dutkiewicz z Platformą) wygrywa w drugiej turze (89 535 głosów, 54.72 proc.)


Powiat wrocławski

Czernica
Włodzimierz Chlebosz (KWW Aktywna Gmina Czernica) zwycięża w drugiej turze (2243 głosy, 56.19 proc.)

Długołęka
Iwona Łebek (KWW Iwony Agnieszki Łebek) wygrywa w pierwszej turze (6018 głosów, 51.90 proc.)

Kobierzyce
Ryszard Pacholik (KWW Ryszarda Pacholika Moja Gmina Moja Wieś) wygrywa w pierwszej turze (4826 głosów, 74.95 proc.)

Siechnice
Milan Ušák (KWW Porozumienie Gmina Siechnice 2030 Plus) wygrywa w drugiej turze (3202 głosy, 57.24 proc.)

Żórawina
Jan Żukowski (KWW Przyjazna Gmina Żórawina) zwycięża w drugiej turze (2036 głosów, 56.60 proc.)

Kąty Wrocławskie
Antoni Kopeć (KWW A. Kopcia Nasza Gmina-Wspólne Dobro) zwycięża w drugiej turze (3392 głosy, 54.64 proc.)

Mietków
Adam Kozarowicz (KWW Adama Kozarowicza) wygrywa w pierwszej turze (1183 głosy, 57.07 proc.)

Sobótka
Stanisław Dobrowolski (KWW Stanisława Dobrowolskiego) zwycięża w drugiej turze (2346 głosów, 58.23 proc.)

Jordanów Śląski
Henryk Kuriata (KWW "Nasz Czas Plus") wygrywa w drugiej turze (776 głosów, 54.27 proc.)


Powiat zgorzelecki

Węgliniec
Stanisław Mikołajczyk (KWW Inicjatywa Samorządowo-Obywatelska) zwycięża w drugiej turze (1770 głosów, 64.81 proc.)

Pieńsk
Jan Magda (KWW Nasze Wspólne Dobro) zwycięża w pierwszej turze (1945 głosów, 55.84 proc.)

Zgorzelec (gmina)
Piotr Machaj (KWW Ponad Podziałami) zwycięża w drugiej turze ( 1695 głosów, 59.25 proc.)

Zgorzelec (miasto)
Rafał Gronicz (KWW Rafała Gronicza) zwycięża w drugiej turze (5577 głosów, 66.48 proc.)

Sulików
Robert Starzyński (KWW Roberta Starzyńskiego) zwycięża w drugiej turze (1783 głosów, 64.16 proc.)

Bogatynia
Andrzej Grzmielewicz (KW Prawo i Sprawiedliwość) zwycięża w pierwszej turze (7265 głosów, 66.45 proc.)


Powiat złotoryjski

Zagrodno
Tadeusz Szklarz (KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA) wygrywa w drugiej turze (1102 głosy, 54.45 proc)

Złotoryja (gmina)
Maria Leśna (KWW SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA) wygrywa w pierwszej turze (1596 głosów, 61.43 proc.)

Złotoryja (miasto)
Robert Pawłowski (KWW 2014+) wygrywa w drugiej turze (4038 głosów, 68.16)

Pielgrzymka
Tomasz Sybis (KWW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA) wygrywa w pierwszej turze (1145 głosów, 54.97 proc.)

Świerzawa
Józef Kołcz (KWW Józefa Kołcza KONTYNUACJA) wygrywa w pierwszej turze (1 613 głosów, 64.83 proc.)

Wojcieszów
Sławomir Maciejczyk (Piotr KWW INICJATYWA LOKALNA) zwycięża w pierwszej turze (991 głosów, 62.44 proc.)


Powiat ząbkowicki

Ciepłowody
Łukasz Białkowski (KWW Łukasz Białkowski) wygrywa w pierwszej turze (963 głosy, 64.41 proc.)

Ziębice
Alicja Bira (KWW Szansa Dla Gminy Ziębice) zwycięża w drugiej turze (3 122 głosy, 61.51 proc.)

Ząbkowice Śląskie
Marcin Orzeszek (KWW Marcina Orzeszka) wygrywa w pierwszej turze (7 612 głosów, 83.61 proc.)

Stoszowice
Paweł Gancarz (Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza) zwycięża w pierwszej turze (1236 głosów, 54.81 proc.)

Bardo
Krzysztof Żegański (KWW Szansa dla Gminy) wygrywa w pierwszej turze (1 315 głosów, 54.52 proc.)

Kamieniec Ząbkowicki
Marcin Czerniec (KWW Praworządni) zwycięża w pierwszej turze (1944 głosy, 50.70 proc.)

Złoty Stok
Grażyna Orczyk (KWW Grażyny Orczyk) wygrywa w pierwszej turze (1531 głosów, 70.59 proc.)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Qba
2014-12-01 16:54:41
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
A gdzie powiat dzierżoniowski tam też zmian sporo
~ja4
2014-12-01 15:50:37
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: -2
a gdzie Walim i Mieroszów, ech redaktory...
~nnn
2014-12-01 14:27:15
z adresu IP: (94.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
A gdzie dane z powiatu kłodzkiego?
Reklama