Wybierz z nami Sportowego Bohatera Roku (PLEBISCYT)

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-12-22 15:13 | Zmodyfikowano: 2014-12-22 15:11
A|A|A

Mila strzelający bramkę Niemcom? Koncertowo skaczący Stoch? A może Wlazły, który poprowadził Polaków do mistrzostwa świata w siatkówce? Kto, Waszym zdaniem, jest sportowym bohaterem mijającego roku? To był emocjonujący i dobry rok dla polskich kibiców. Nasi sportowcy często stawali na podium najważniejszych światowych imprez. Przeprowadziliśmy wewnątrzredakcyjny plebiscyt, w którym wyłoniliśmy piętnastu - naszym zdaniem - najlepszych. A jakiego wyboru Państwo by dokonali? Zachęcamy do oddawania głosów. Podajemy kandydatury w kolejności alfabetycznej. Zabawa trwa do 31 grudnia, codziennie z jednego IP można oddać jeden głos.  Po kliknięciu w zdjęcie, przeczytacie charakterystykę danego zawodnika. 

Głosuj także: Wybierz Sportową Drużynę Roku z Radiem Wrocław

Ten plebiscyt już się zakończył

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Drummond
2015-01-01 12:30:57
z adresu IP: (77.89.xxx.xxx)
Ocena: -3
z całym szacunkiem dla pani Włoszczowskiej ale czy ktoś na głowę upadł? Jak można porównać Kwiatkowskiego i Majkę do pani Mai? To trochę jak bardziej cenić graczy w kometkę niż tenisistów!!! MTB jest dobre dla kogos kto dostal rower na komunie. Liczy sie tylko szosa ewentualnie CX ale MTB?
~ZAGŁOBA
2014-12-31 22:47:38
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 3
To wielkie oszustwo konkurs jest ustawiony. konkurs na druzynę roku ustawili OSZUŚCI
~bo za dużo klikacie
2014-12-31 17:57:05
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: -1
jak cię poczyści cookies to można znów, ale tylko 3 razy potem blokada IP
~tom112
2014-12-27 11:21:02
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 2
Głosujemy na Kamila, a głosy nie są dodawane do Jego puli.
~tomm112
2014-12-27 11:19:37
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 1
dlaczego oddane głosy nie dochodzą na kandydata?
~bicycler
2014-12-24 09:06:23
z adresu IP: (185.24.xxx.xxx)
Ocena: -4
Kolarstwo sportem naradowym! KWIATO ! MAJKA ! MAJKA !
~tutom
2014-12-23 16:09:07
z adresu IP: (176.97.xxx.xxx)
Ocena: -5
Mistrz Świata: KWIATEK/ Góral z TdF: R. MAJKA/No i to co lubię najbardziej czyli MTB/ też MAJKA tylko WŁOSZCZOWSKA :)
~Ada
2014-12-23 13:18:10
z adresu IP: (155.133.xxx.xxx)
Ocena: -145
Majce za wolę walki, niesamowitą siłę psychiczną, determinację i wiarę w siebie, w to, że można i warto mierzyć się z naturą, innymi i samym sobą!
~rożek
2014-12-23 10:59:19
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 193
Robert ogromny postęp a przede wszystkim walka, serce i zaangażowanie za to go cenię najbardziej a umiejętności technikę ma ogromną
~ROWER
2014-12-23 10:35:08
z adresu IP: (194.29.xxx.xxx)
Ocena: -30
Kwiatkowski/Majka/Włoszczowska
~Marco
2014-12-23 10:34:00
z adresu IP: (217.200.xxx.xxx)
Ocena: 1
Grandeeeee
~Mil Sylvia
2014-12-23 10:30:03
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
Maja Włoszczowska
~vrocek
2014-12-22 23:46:31
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 13
Justyna Kowalczyk