Sylwestrowe tradycyjne bieganie w Trzebnicy (WYNIKI)

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-12-30 19:18 | Zmodyfikowano: 2014-12-31 14:44

Bieg na 10 kilometrów zakończył się zwycięstwem mieszkańca Sobótki Mateusza Demczyszaka, który na pokonanie dystansu potrzebował 30 minut i 40 sekund.

Kolejne miejsca na podium zajęli Emil Dobrowolski z Chotomowa i wrocławianin Arkadiusz Gardzielewski. W gronie kobiet pierwsza na mecie zameldowała się reprezentantka Białorusi Swetlana Kudzielicz. Druga była Dominika Napieraj z Rudnik, a trzecia Ukrainka Tatiana Holovcenko.

Najlepiej z reprezentantów naszej rozgłośni wypadł Tomasz Duda, który był dziś 858, Piotr Pietraszek zajął 901 miejsce, Katarzyna Pawlak została sklasyfikowana na 943 pozycji, Aneta Jaworska 1116, Michał Kwiatkowski był 1242, Anna Skupień 1340, a Krzysztof Znamirowski 1387. Tradycyjnie zawody w Trzebnicy zakończyły biegowy rok na Dolnym Śląsku.

(Na zdjęciu Katarzyna Pawlak i Aneta Jaworska. Poniżej Piotr Pietraszek i Tomasz Duda)

1387. Krzysztof Znamirowski 1:01:35

Trasa prowadziła ulicami miasta. Trzebnicki bieg, jeden z najbardziej znanych w kraju, to nie tylko rywalizacja sportowa - mówi dyrektor imprezy Janusz Pancerz:

Lista zgłoszeń od ponad miesiąca była zamknięta. - To dowód na to, że sylwestrowe bieganie cieszy się dużym zainteresowaniem - mówi dyrektor imprezy.