Loża Szyderców na żywo (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Justyna Kościelna | Utworzono: 2015-01-14 14:51 | Zmodyfikowano: 2015-01-14 19:27
A|A|A

fot. Joanna Mazurek (Radio Wrocław)

Do studia słuchowiskowego na dwugodzinny program znów zaprosiliśmy 50 Słuchaczy. A oprócz nich, oczywiście, młodych kabareciarzy z formacji Dabz, Narwani z kontekstu i Chyba. Prowadzący jak zwykle prześmiewczo komentują wydarzenia ostatnich dni.

- To nasi Słuchacze, którzy zjawili się w studiu i przed radioodbiornikami oraz Internauci byli w dużej mierze współtwórcami programu -  ich wypowiedzi, maile i sugestie służą nam jako temat do skeczów i komentarzy - mówi gospodarz Loży, Tomasz Sikora.

A w programie wiele niespodzianek - między innymi Wideoteka Dorosłego Człowieka podczas której tematy piosenek wymyślane na gorąco przez widzów, a zadaniem prowadzących program jest "dośpiewać" ich treść.

Loża Szyderców to publicystyczno-satyryczna audycja Radia Wrocław, nadawana od poniedziałku do piątku po 18:00 i raz w miesiącu na żywo z udziałem publiczności. Słuchacze mogą na żywo telefonicznie lub mailowo brać udział w audycji. W październiku postanowiliśmy rozszerzyć jego formułę, prezentując i promując przy okazji młode grupy kabaretowe z całego regionu. Tomasz Sikora: - Żyjemy w kraju absurdów, dlatego, jako autorzy Loży Szyderców, nigdy nie mieliśmy problemu z doborem tematów do swojej audycji. Loża Szyderców wzbudzała duże emocje głównie przez prezenterską mieszankę: cięty język, ciężki dowcip i absolutny brak litości wobec głupoty.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Krycha
2015-02-17 10:16:37
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -3
Czemu nie ma zdjęć z ostatniej loży ?
~Artur
2015-02-16 18:43:12
z adresu IP: (195.117.xxx.xxx)
Ocena: -8
A może Hansel & Gretschel ?
~art
2015-02-16 18:41:55
z adresu IP: (195.117.xxx.xxx)
Ocena: 11
A może Hansel&Gretschel
~Ktoś
2015-01-27 10:17:11
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Lipa wielka
~hmmmm
2015-01-14 20:00:37
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 5
net 20/20, inne strumienie śmigają, to nie problem netu. na smartfonie, w playerze jedynie mały obraz pojawił się. Pisząc wprost - kiepsko to się prezentuje od strony technicznej bo kontent jest przedni, nawet przy tym zacinaniu.. Szkoda że to nie jest dostosowane do mobili. Ale cóż.. bez komentarza.
~Do smarkfona wklej
2015-01-14 19:50:23
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 5
Malutki ci się pojawił na smartfonie? Grubo :D
~Do smarkfona wklej
2015-01-14 19:48:58
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 6
Słaby masz internet, u mnie wszystko ok.
~hmmmm
2015-01-14 19:45:36
z adresu IP: (31.61.xxx.xxx)
Ocena: 14
na stacjonarnym tnie obraz aż miło... nie da się oglądać. W smartfonie pojawił mi się .. malutki , na środku playera - do kitu takie oglądanie. Szkoda
~Irus
2015-01-14 19:44:52
z adresu IP: (87.176.xxx.xxx)
Ocena: -8
Krzysiu, brawo za KORECZEK. Pozdrawiam Ciebie, Kubę i pozostałych Szyderców :-) Irena z Opola
~Srebrny
2015-01-14 19:43:24
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -5
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie redaktora Tomasza Sikorę, z którym robiłem Lożę w TEDE :)
~Wklej w smarkfona
2015-01-14 19:29:30
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 8
rtsp://stream4.nadaje.com:13240/live/test
~bull1977
2015-01-14 19:24:19
z adresu IP: (62.225.xxx.xxx)
Ocena: -6
Do kitu, nie mogę skopiować adresu do mojego smarkfona i wkleić do Playera
~RAFAU
2015-01-14 18:55:19
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -3
P.S. Pozdrowienia dla mikołaja co żadnej pracy się nie boi. PS - wakat szczurołapa jest we WRO ! Tego św. Mikołaj jeszcze nie ma w CV :D
~RAFAU
2015-01-14 18:53:30
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -1
Z środka, (bo z góry nie zdążyłem) przepraszam, że nie przybyłem pomimo zaciekłego targowania się o wejście ... Zatrzymała mnie Europejska Stolica Korków 2015. SMACZNEGO !
~emeryt31
2015-01-14 18:16:44
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: -8
Oglądam Was w internecie. Jestem za stary by Was oglądać na żywo w studio. Niestety. Powodzenia Kochani.
NA ANTENIE
MartaMalinowska
Marta Malinowska
 18:00 - 20:00
Muzyczny wieczór