Walentynki z Zimą na Pergoli

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-02-09 18:47 | Zmodyfikowano: 2015-02-09 18:47
A|A|A

Pracowity i aktywny czas ferii zimowych z Zimą na Pergoli już za nami. Teraz nadszedł czas na chwilę oddechu, aby w weekend walentynkowy ruszyć z kolejną silną dawką endorfin, nie tylko dla zakochanych. Poniżej znajduje się harmonogram zbliżających się dwóch weekendów Zimy na Pergoli.

W ramach chwilowego odpoczynku po bardzo intensywnym okresie ferii zimowych w najbliższy weekend Zima na Pergoli oferuje łagodniejszą ofertę w postaci niedzielnych zajęć fitness, prowadzonych przez FitCurves pod szyldem Fitness na Pergoli programu Miasto w Formie (Sala Wielofunkcyjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego). To tylko tymczasowy spadek energii, bo w walentynkowy weekend Pergola znów zatętni życiem i dobrymi, ciepłymi emocjami. Codziennie czynne jest też urokliwe Lodowisko na Pergoli sąsiadujące z niepowtarzalną Zimową Fontanną.

W walentynkowy weekend w ciągu dnia dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa na lodowisku po raz kolejny zorganizowana zostanie „Zima z trenerem osiedlowym", czyli rekreacyjne zajęcia sportowe na łyżwach oraz rozgrywki w unihokeja. W samo południe ruszą także spacery z mapą po Pergoli, które mogą stać się świetną okazją dla zakochanych do sprawdzenia się we wspólnym osiąganiu celów, a wyjątkowa sceneria wrocławskiej Pergoli zapewni romantyczny nastrój. Po zapadnięciu zmroku w dzień Św. Walentego od godz. 17:00 warto wybrać się na Lodowisko na Pergoli – w tym szczególnym dniu przewidziano wejściówkę dla pary w specjalnej cenie (10zł). Restauracja Pergola przygotowała też ofertę Walentynkowej Romantycznej Kolacji (więcej na: http://restauracja-pergola.pl/aktualnosci/).

W niedzielę, 15 lutego br. w Sali Wielofunkcyjnej odbędą się zajęcia fitness - Drums Alive, Pilates prowadzone przez Fitness Planet w ramach cyklu Fitness na Pergoli – będą to ostatnie zajęcia z Miastem w Formie, zwieńczone rozdaniem atrakcyjnych nagród, na które zapracowali sobie najbardziej aktywni uczestnicy cyklu. W tym samy dniu o godz. 17:00 w Salu Audytoryjnej WCK odbędzie się druga odsłona „Wydarzyło się we Wrocławiu" - seansów Kadrów Wrocławia, które poświęcone są naszemu miastu. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć materiały Polskiej Kroniki Filmowej 63/43A zawierającej fragment "Operacji VV", poświęcony wydarzeniom tamtych dni. Drugim tytułem będzie "Zaraza", reż. Roman Załuski, 1971 - fabularna opowieść o zmaganiach wrocławskich lekarzy z epidemią czarnej ospy. Wstęp: 5 zł.

Więcej informacji na www.halastulecia.pl


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama