Przysiężny i Hurkacz odpadli. Kapaś w finale Wrocław Open

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-02-20 18:40 | Zmodyfikowano: 2015-02-20 21:34

W pierwszym secie warunki dyktowali serwujący. Nic zatem dziwnego, że o losach partii rozstrzygnął tie-break. W niej polsko-kanadyjski duet wygrał do ośmiu.

W drugim secie nie było już takiej dramaturgii. Kapaś i Dancevic szybko przełamali rywali i nie wypuścili szansy na zwycięstwo. Ostatecznie partia skończyła się wynikiem 6:3. Cały mecz trwał godzinę i 18 minut.

Półfinał gry podwójnej Wrocław Open:
Frank Dancevic (Kanada) / Andriej Kapaś - Dominik Meffert / Frank Moser (Niemcy) - 7:6 (8), 6:3

Teraż Kapaś i Dancevic mogą w spokoju czekać na rywali. W niedzielnym finale zagrają zwycięzcy starcia Philipp Petzschner/Tim Puetz kontra Andrej Martin/Hsien Yin-Peng.

W półfinale mogli zagrać Michał Przysiężny z Matchpointu Wrocław i Hubert Hurkacz z KKT Wrocław, ale przegrali swój mecz w 1/4 finału. Dolnośląscy tenisiści przegrali ze Słowakiem Andrejem Martinem i Tajwańczykiem Hsien Yin-Pengiem. Spotkanie trwało 73 minuty. Emocjonujący był przede wszystkim pierwszy set, który zakończył się tie-breakiem. W nim Przysiężny z Hurkaczem ulegli do 9. Druga partia była już sporo krótsza. Skończyła się wynikiem 3:6 i zawodnicy wrocławskich klubów pożegnali się z turniejem.

Ćwierćfinał gry podwójnej Wrocław Open:

Michał Przysiężny/Hubert Hurkacz - Andrej Martin (Słowacja)/ Hsien Yin-Peng (Tajwan) - 6:7, 3:6.

Znamy już także komplet półfinalistów w turnieju singlistów.