Wysoka przegrana Chrobrego w Puławach

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-02-25 22:00 | Zmodyfikowano: 2015-02-25 22:00

Chrobry dobrze rozpoczął wyjazdowy mecz z Azotami. Zespół z Głogowa prowadził najpierw 2:0, a po dziesięciu minutach już 4:1. Zespół trenera Przybylskiego utrzymywał przewagę i po 20. minutach było 10:6. Końcowe fragmenty pierwszej połowy to jednak zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy zdobyli siedem bramek, stracili tylko dwie i po 30. minutach Azoty wygrywały 13:12.

Druga część meczu przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy powiększali swoją przewagę. Na 15. minut przed końcem było już 26:18, a na 10 minut przed końcem Azoty prowadziły już różnicą dziesięciu goli 29:19. W ostatnich minutach zespół z Puław dołożył jeszcze kolejne bramki i ostatecznie wygrał to spotkanie 36:25.

Azoty Puławy – Chrobry Głogów 36:25 (13:12)

Azoty: Bogdanow, Rasimas – Przybylski 9, Sobol 8, Tarabochia 9, Krajewski 3, Łyżwa 2, Kus 2, Tojcić 1, Kowalik 1, Tsitou 1, Prce.

Chrobry: Stachera, Kapela – Gujski 6, Mochocki 3, Kandora 3, Kubała 3, Babicz 3, Płócienniczak 2, Świątek 2, Bednarek 1, Witkowski 1, Biegaj 1, Kaczmarek, Bąk, Tylutki.