Drużyna Biegowa RW: Tym razem wokół jeziorka (SŁUCHAJ)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2015-03-18 20:38 | Zmodyfikowano: 2015-03-18 20:39
A|A|A

fot. Karol Czapski

Kolejne spotkanie w Parku Południowym. Pogoda sprzyjała, a piękne okoliczności przyrody pozwalały zapomnieć o narastającym zmęczeniu. A narastało szybko, bo Weronika Machowska zafundowała tym razem radiowej grupie naprawdę ostry trening. Można powiedzieć, że w bieganiu wokół jeziorka po dzisiejszych zajęciach jesteśmy mistrzami...

W profesjonalnym notesie trenerskim plan zajęć wyglądał tak: 2x (BC1 - 3 kółka, BC2 - 2 kółka, BC3 - jedno kółko), a mówiąc prościej było to bieganie z narastającą prędkością. W sumie wyszło 12 kółek, czyli ok. 6 kilometrów. Niektórzy się zdenerwowali, że za dużo, że za szybko, ale trenerka uspokajała, że nie ma co się stresować. - To był trening poglądowy, na co może sobie pozwolić pani trener, a na co nie - z uśmiechem komentowała po zajęciach Weronika Machowska.

W radiowej grupie pojawili się gościnnie dwaj debiutanci. Grzegorz i Owidiusz zmęczyli się solidnie, ale wytrwali dzielnie do ostatniego kółka i kończącej zajęcia intensywnej porcji ćwiczeń rozciągających. Jak przyznają, już nie mogą się doczekać kolejnego treningu:

Chętnych do drużyny biegowej RW nie brakuje, czekamy wciąż na kolejnych. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (poniżej). A w nim napisać kilka słów o sobie, o swoich motywacjach sportowych oraz o dotychczasowych doświadczeniach biegowych.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Czekamy zarówno na zgłoszenia od tych już biegających jak i od zupełnych debiutantów - przypomina trenerka radiowej grupy Weronika Machowska:

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 marca. Listę osób zakwalifikowanych do wspólnego biegania ogłosimy w sobotę, 28 marca w programie biegowym na antenie Radia Wrocław po godz. 17.00 i na www.prw.plJak się do nas zgłosić? Poniżej krótka instrukcja, a pod nią formularz zgłoszeniowy:

- podaj swoje imię
- podaj adres e-mail (to przez niego będziemy się z Wami kontaktować)
- w treści napisz, ile masz lat, opowiedz krótko o sobie i napisz, dlaczego chcesz z nami biegać
- wpisz swoje dotychczasowe wyniki (maratony, półmaratony, biegi na 10 km)
- nie podawaj numeru telefonu, poprosimy Cię o niego mailowo
- na zgłoszenia czekamy do 27 marca

Wysyłanie wiadomości zostało wyłaczone, ten formularz jest już bądź jeszcze nieaktywny!
* - pole wymagane
Pola imię i nazwisko/nick oraz adres e-mail do wiadomości redakcji
Na moderację oczekuje: 37 wiadomości

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama