Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu na orientację

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-05-05 10:19 | Zmodyfikowano: 2015-05-05 10:19
A|A|A

Klub „Echo” Twardogóra organizuje Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu na orientację. Dwudniowe zawody odbędą się w dniach 23-24 maja (sobota-niedziela), a centrum zawodów zlokalizowane będzie na Campusie w Domasławicach w gminie Twardogóra.

W zawodach udział wezmą reprezentanci ponad 50 klubów, jak również impreza ma charakter otwarty. Dla wszystkich chętnych istnieje możliwość startu. Do wyboru jest aż 30 różnych kategorii – klasyfikowanych ze względu na wiek, osobno dla kobiet i mężczyzn. Przewidziano także trasy o charakterze popularyzacyjnym, również dla rodzin z małymi dziećmi. Najmłodsi uczestnicy imprez na orientację mają po kilka lat, zaś wiek najstarszych przekracza często osiemdziesiąt lat. W niedzielę sportowcy rywalizować będą w siedmioosobowej sztafecie klubowej, a wszyscy pozostali w biegach indywidualnych.

Najmłodsi mogą udać się do lasu na trasy pod opieką rodziców lub opiekunów. Na wszystkich oczekuje Camping w Domasławicach, gdzie będzie można, oprócz udziału w imprezie, spędzić czas korzystając z licznych atrakcji: (parku linowego, jazdy quadem, łowiska i bogatego zaplecza gastronomicznego). Już dziś zapraszamy chętnych do zgłaszania się, a aktualne informacje o zawodach będą na bieżąco ukazywać się na internetowej stronie zawodów echotwardogora.pl

Współorganizatorami zawodów są: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze, Polski Związek Orientacji Sportowej, Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej oraz Campus Domasławice.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama