Uwaga, kierowcy! Jednokierunkowa Trzebnicka

| Utworzono: 2015-05-15 16:07 | Zmodyfikowano: 2015-05-15 16:08
A|A|A

fot. ZDiUM

W sobotę na ulicy Sądowej wyłączony z ruchu będzie pas jezdni po stronie budynku Sądu Okręgowego. Budynek jest w trakcie remontu i budowlańcy potrzebują miejsca na montaż nowych rusztowań. Z kolei na dwa dni zwężona zostanie ulica Sokolnicza - Wszystko w związku z rozbiórką budynku CUPRUM - mówi rzeczniczka drogowców Ewa Mazur.

Wrocławskie MPK z powodu bardzo dużego zapylenia i spadających fragmentów rozbieranego budynku przeniosło pętle autobusową linii 102 i 103 na pl. Solidarności. Do tej pory pasażerowie wsiadali przy ul. Sokolniczej.

Ulica Trzebnicka będzie od soboty jednokierunkowa na odcinku od Łokietka do Św. Wincentego. Pojazdy pojadą tylko w kierunku do placu Powstańców Wielkopolskich. Objazd dla przeciwnego kierunku wyznaczono ulicami Św. Wincentego i Chrobrego. Wszystko to w związku z budową ścieżek rowerowych i remontem jezdni. - Warta 2 mln złotych inwestycja potrwa do sierpnia, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość - mówi rzeczniczka drogowców Ewa Mazur:I jeszcze jedna tym razem drobna korekta na wrocławskich ulicach - Wietrzna od soboty stanie się drogą jednokierunkową. Przejazd nią będzie możliwy wyłącznie w relacji od Porannej do Wieczornej.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama