Druga połowa przed nami. Transfery Impelu Wrocław

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-05-29 06:46 | Zmodyfikowano: 2015-05-29 06:46
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Do budowy nowego zespołu Impel przystąpił tuż po zakończeniu sezonu 2014/2015. Pierwszym transferem było przejście do wrocławskiego klubu Katarzyny Skowrońskiej –Dolaty – utytułowanej polskiej siatkarki. - To prezent dla Wrocławia i prezent dla Polski – mówił wtedy Grzegorz Dziś – współzałożyciel grupy Impel S.A.

Kolejno przedłużono kontrakty ze środkowymi – Moniką Ptak i Agnieszką Kąkolewską oraz libero Agatą Sawicką, które nie ukrywały swojego zadowolenia z możliwości pozostania w Impelu Wrocław. Z klubem ważnym kontraktem związana jest również odpowiedzialna za rozegranie Magdalena Gryka.

W środę natomiast ogłoszono, że do zespołu dołączy utalentowana Czeszka - Andrea Kossanyiová, Mimo młodego wieku siatkarka ta regularnie grała w pierwszej szóstce drużyny z Prościejowa zaliczając przy tym występy w elitarnej Lidze Mistrzyń.

- Jesteśmy na półmetku budowania nowego zespołu. Z kilkoma zawodniczkami trwają jeszcze rozmowy, inne mają jeszcze ważne kontrakty w innych klubach i nie możemy ogłosić ich przejścia do naszego. O transferach informujemy na bieżąco – myślę, że już niedługo usłyszymy o kolejnym bardzo ciekawym – tak podsumowuje sprawę transferów Jacek Grabowski, prezes zarządu Impel Volleyball S.A.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama