Transmisja meczu z NK Celje tylko w Radiu Wrocław!

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-06-30 19:54 | Zmodyfikowano: 2015-06-30 21:31

Piłkarze Śląska Wrocław rozpoczynają walkę o awans do fazy grupowej Ligi Europy. W związku z tym mamy bardzo dobrą informację dla kibiców wrocławskiej drużyny.

Już w czwartek tylko w Radiu Wrocław transmisja wyjazdowego meczu z NK Celje.Tego spotkania nie będzie można zobaczyć w żadnej telewizji, a relacji będzie można posłuchać tylko u nas.

Jak zespół Tadeusza Pawłowskiego poradzi sobie w rywalizacji z wicemistrzem Słowenii? Dowiesz się wyłącznie z Radia Wrocław. Słuchaj naszej relacji i kibicuj wrocławskiej drużynie.

Forma Śląska przed pierwszym meczem jest dużą niewiadomą. Wrocławianie mają za sobą krótki obóz w Trzebnicy, podczas którego pokonali w sparringowym meczu KGHM Zagłębie Lubin 1:0. Jedyną bramkę zdobył pozyskany z Korony Kielce Jacek Kiełb.

Z zespołem pożegnał się Portugalczyk Marco Paixao, a także Słowak Milos Lacny, Hiszpan Juan Calahorro i Karol Angielski. Z drużyną trenuje obrońca Adam Kokoszka.

NK Celje to wicemistrz Słowenii. Poprzednie rozgrywki skończył w tabeli tylko za Mariborem. Z zespołem pożegnał się jednak najlepszy strzelec drużyny Benjamin Verbić, który trafił do Broendby Kopenhaga, a karierę zakończył Sebastian Gobec. Z drużyny odeszło także kilku innych zawodników.

W ich miejsce do zespołu pozyskano doświadczonego napastnika Ivana Firera a także Chorwata Karlo Tezaka oraz trzech młodych zdolnych pomocników - Milana Spremo, Mihovila Klapana i Mateja Mrsicia.

Spotkanie rozegrane zostanie na Arena Petrol. Na trybunach tego obiektu może zasiąść 13 tysięcy widzów, a swoje mecze rozgrywa na nim reprezentacja Słowenii.

Śląsk - NK Celje, czwartek, 2. lipca, godzina 20. Transmisja meczu tylko w Radiu Wrocław. Tego nie możesz przegapić!