Michael Jackson: płacze świat, płacze Wrocław (Posłuchaj)

Martyna Czerwińska | Utworzono: 2009-07-01 11:21 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Martyna Basaj/Radio Wrocław

Ku czci zmarłego w czwartek Michaela Jacksona, pojawiły się na placu Solnym kwiaty, znicze, zdjęcia, a nawet wyznania miłosne.

Dla fanów piosenkarz był nie tylko gwiazdą, ale również dobrym człowiekiem i nawet wzorem do naśladowania. Mimo deszczu i grzmotów, fani zbierają się codziennie koło godz. 17.00 na pl. Solnym i wspólnie próbują pogodzić z odejściem Michaela.

Oto relacja reporterki Radia Wrocław i wielkiej fanki Michaela - Martyny Basaj (Posłuchaj):

Tekst alternatywny

W sobotę fani spotkają się w większym gronie na Wyspie Słodowej, gdzie planują zapalić znicze, posłuchać muzyki i oddać mu cześć. A do ubrania białych rękawiczek zachęcają wszystkich wrocławian. Start godz. 19.00.

proca.pl: Czy płakałeś po Majkelu?

REKLAMA
Zdjęcia
Dźwięki
Relacja Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~szychax
2009-12-12 21:18:26
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie rozumiecie poprostu co to znaczy być fanem i mie swojego idola....Michael był naprawde wielki i niepowtarzalny.Trzeba go jakoś uwiecznić we Wrocławiu.Zróbcie chociaż to dla jego fanów;( Michael king of Pop forever !!!!! ;D
~Madzasee
2009-09-06 15:06:31
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
http://www.youtube.com/watch?v=i09xYbm0Duo&feature=related MICHAEL FOREVER!
~wrocławianka
2009-07-09 09:29:43
z adresu IP: (195.117.xxx.xxx)
Ocena: -1
...fani czy we Wrocławiu nie powinniśmy uczcić jakoś Michaela?Ulica jego,może pomnik...proszę piszcie co o tym myslicie???wszędzie są hołdy na jego cześc tylko nie u nas :( a miał fanów także we Wrocławiu.Kochaliśmy go i kochać będziemy!!!!!!
~k.
2009-07-07 22:57:11
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
"tak talent to miał, utwory swietne ale skończył tak na własne zyczenie, no i do końca normalny nie był. " był normalny ! po prostu kochał dzieci i sam czuł się dzieckiem,czuł że w środku jest Piotrusiem Panem ! a to przez jego ojca za to ze mial takie dziecinstwo ! chcialabym miec tak wspanialego ojca .
~aga44
2009-07-04 01:46:21
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
a kto to wogole organizuje? jakas prowincjonalna malolata, ktora pewnie wlasnie siciaga utwory z netu
~Alicee
2009-07-02 14:56:49
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
tak talent to miał, utwory swietne ale skończył tak na własne zyczenie, no i do końca normalny nie był.
~As
2009-07-02 09:10:42
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Brednie...
~peace
2009-07-02 01:52:04
z adresu IP: (89.108.xxx.xxx)
Ocena: 1
Michael forever !!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że na świecie jeszcze są tacy ludzie. twarci, z pasją i szczerzy. Bo na świecie coraz wiecej zazdrosnikow, ktorzy nie moga zniesc nikogo gwiazdorstwa!
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.