Krzysztof Ostrowski gościem audycji "Wokół Śląska"

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-09-15 05:55

Między innymi o tym spotkaniu, ale nie tylko będziemy rozmawiać w kolejnej audycji "Wokół Śląska". Naszym gościem będzie Krzysztof Ostrowski. To jeden z najbardziej doświadczonych zawodników wrocławskiego zespołu. Ze Śląskiem wywalczył Puchar Ekstraklasy, następnie grał w Legii Warszawa oraz Widzewie Łódź i po krótkiej przerwie w karierze ponownie został piłkarzem Śląska.

Z Krzysztofem porozmawiamy o ostatnim meczu z Jagiellonią, w którym pojawił się na boisku od początku drugiej połowy. Wówczas Śląsk zaczął spisywać się zdecydowanie lepiej i odniósł zwycięstwo. Zastanowimy się także nad tym jak Śląsk powinien zagrać w piątkowym meczu w Zabrzu z Górnikiem.

Oczywiście nie zabraknie też innych tematów. Ostrowski to ciekawy człowiek, który był m. in. współwłaścicielem kliniki leczenia uzależnień i bardzo dobry rozmówca. Możemy zatem oczekiwać interesujących wypowiedzi.

Z zawodnikami i członkami sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław spotykamy się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca. Zaczynamy tuż po 17.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.