„Coś za coś. Inwestycja w sport? To się opłaca!”

Michał Hamburger/mat. prasowe | Utworzono: 2015-09-28 19:10

Organizując konferencję, Ślęza pragnie zwrócić uwagę na olbrzymie korzyści, jakie płyną ze współpracy klubów sportowych z biznesem. Sport jest dziś jedną z najważniejszych dziedzin życia. Bohaterowie największych aren trafiają na czołówki gazet, pokazywani są w najlepszym czasie antenowym w telewizji, a o ich sukcesach dyskutuje się w pracy, w szkole, na ulicy, dosłownie wszędzie. W jaki sposób kluby oraz przedsiębiorstwa mogą wykorzystać te fakty? Na ten temat wypowiadać się będą prelegenci podczas środowej konferencji.

Jednym z nich będzie Tomasz Redwan – były dyrektor marketingu i promocji Polskiego Komitetu Olimpijskiego; dyrektor marketingu mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku konsultant w zakresie sponsoringu m.in. dla LOT, PEKAO, PKO BP, POLKOMTEL, PKN ORLEN.

Oprócz Redwana wystąpienia wygłoszą: Kazimierz Wierzbicki (założyciel i członek rady nadzorczej Trefl S.A.), Krzysztof Sachs (wiceprezes zarządu we wrocławskim EIT ), Janusz Cymanek (prezes zarządu hubergroup Polska sp. z o. o.) i Zbigniew Piechociński (prezes zarządu Wadex S.A.).

Zaproszeni prelegenci opowiedzą o korzyściach, jakie oni sami i ich firmy odnieśli angażując się w działalność klubów sportowych. Mowa tu nie tylko o wymiernych zyskach finansowych, ale i wizerunkowych, a także o oddaniu lokalnej sprawie – w przypadku Ślęzy wrocławskiej sprawie.

Przy okazji konferencji przedstawiciele Ślęzy chcą podkreślić, jak wielką wartością dla potencjalnych partnerów stanowi dziś 1KS. To wyjątkowy klub na sportowej mapie Wrocławia. Łączy w sobie 70 lat tradycji, pracę z najmłodszymi w akademiach i nowoczesny sposób zarządzania.

Ślęzie zależy na obecności przedstawicieli świata biznesu. Niech ta konferencja stanie się przyczynkiem do budowania wzajemnych, wrocławskich relacji na linii biznes – sport. Zaangażowanie w sport, a w szczególności w 1KS, to słuszna i dobra sprawa, a jednocześnie opłacalna.

– Zapraszamy zarówno przedstawicieli wielkich koncernów, a także średnich i małych firm oraz indywidualnych przedsiębiorców. Jeśli obowiązki nie pozwalają przyjść na konferencję najważniejszym osobom wrocławskich firmy, niech przyślą swoich pracowników. To na pewno nie będzie stracony czas – mówi Katarzyna Ziobro-Franczak, prezes zarządu Ślęzy.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.