Rozmawiali we Wrocławiu - Dni Dewelopera 2015

Radio Wrocław | Utworzono: 2015-10-07 17:50 | Zmodyfikowano: 2015-10-07 17:52
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk

We wrocławskim Centrum Kongresowym spotkali się lokalni samorządowcy, deweloperzy, analitycy rynku nieruchomości, branżowi specjaliści, a także eksperci w dziedzinach takich jak bankowość, finanse czy budownictwo. Tematem dominującym było nowoczesne miasto. Goście i prelegenci dyskutowali o kierunkach rozwoju metropolii oraz o roli deweloperów w ich kształtowaniu.

Dwa panele. Dwie debaty. Rozmowy z naszymi gośćmi szły śladem poruszanych w czasie konferencji zagadnień.

O procesie deweloperskim AD 2015 rozmawialiśmy z Tomaszem Stogą, prezesem Profit Development.

Dorota Jarodzka-Śródka - przewodnicząca Rady PZFD, prezes Archicomu tłumaczyła nam, dlaczego jedne miasta rozwijają się szybciej, inne wolniej. Wrocław oczywiście należy do tych, które rosną szybciej! Zwracała też uwagę, że konferencja to okazja do dialogu między różnymi instytucjami:

Edward Laufer, członek zarządu PZFD, prezes Vantage Development i Jan Szuba, dyrektor Oddziału NBP Wrocław zastanawiali się nad tym, jak Polak kupuje mieszkanie, czym uwarunkowane są i będą w przyszłości jego wybory. Wreszcie Mirosław Półtorak - wiceprezes PZFD Oddziału we Wrocławiu, prezes DOM.developer przybliżył nam zagadnienie, jak Wrocław realizuje program Smart City?

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama