Kampania majowa do Parlamentu Europejskiego

| Utworzono: 2009-04-30 21:09 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Lidia Geringer de Oedenberg z brukselką w dłoni (Fot. Dominik Panek)

PSL przykładowo w sobotę 2 maja zapraszało na "Pierwszy Bieg wokół Ranczo" w Nadolicach Wielkich. Tam ludowcy planowali Piknik Rodzinny, połączony z prezentacją kandydatów do Parlamentu Europejskiego. A imprezę uświetnił zespół "Bayer Full".

Szczegóły na stronie internetowej PSL.

Lidia Geringer de Oedenberg z SLD z okazji piątej rocznicy naszego członkostwa w zjednoczonej Europie 2 maja zaprosiła swoich sympatyków na plac przed Bazyliką p.w. Św. Elżbiety we Wrocławiu na spotkanie, podczas którego wszyscy mogli podzielić z europosłanką "swoimi refleksjami na temat: czy w pełni wykorzystaliśmy niezwykłą szansę, jaka stanęła przed naszym krajem".

A na koniec - pamiątkowe zdjęcie z wieży bazyliki. - Fotografia uwieczni wszystkich moich Przyjaciół, których poznałam dzięki pracy dla Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Parlamencie Europejskim - zachęca europosłanka SLD. Zdjęcie ma byc opublikowane 15 maja w "Polskiej Gazecie Wrocławskiej".

SLD oferował: 1 maja o godz. 12.00 w Lubinie - spotkanie z okazji Święta Pracy i V rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej; o godz. 10.20 w Jeleniej Górze - Pochód 1 Majowy z udziałem Wicemarszałka Sejmu RP Jerzego Szmajdzińskiego; o godz. 13.00 w Bolesławcu Jerzy Szmajdziński wręczy nagrodę zwycięzcy biegu ulicznego „Biegamy w Europie”. W uroczystości udział wezmą również Eurodeputowana Lidia Geringer de’ Oedenberg oraz Sergiusz Najar, kandydat do PE. O godz. 10.00 w Nowej Rudzie wyruszy Pochód 1 Majowy z udziałem Posła Henryka Gołębiewskiego oraz kandydatów do Parlamentu Europejskiego Sergiusza Najara i Daniela Ochmana; o godz. 17.00 w Trzebnicy rozpocznie się Piknik Europejski.

Polka XXI, PO i PiS rozdawały flagi, chorągiewki, baloniki, koszulki z okazji Święta Flagi.

Długi weekend to czas sprzyjający imprezom plenerowym. Nie zdziwmy się więc, że nagle zobaczymy - więcej niż zazwyczaj - twarzy znanych z telewizji. To kandydaci na europosłów zaczynają wyścig o mandat.

Wybory już 7 czerwca. Czasu na "zaprzyjaźnienie" się z wyborcami zostało bardzo mało.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama