Muzyczne oczko z Wojtkiem. Czekamy na Wasze propozycje!

Wojciech Janicki | Utworzono: 2016-02-07 08:43 | Zmodyfikowano: 2016-02-07 08:43
A|A|A

W tym tygodniu się okaże który z proponowanych wykonawców jest naprawdę mocny... Zapraszam do zabawy a w najbliższą niedziele, znów usłyszycie swoje ulubione "kawałki" .

Głosujcie i... wpisujcie w komentarzach pod spodem swoje własne propozycje!!!

Ten plebiscyt już się zakończył

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~anras
2016-03-20 15:34:20
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 2
Radio Wrocław z radia na poziomie przeistoczyło się w totalne gówno. Tego nie da rady słuchać
~Aghia
2016-02-12 13:27:45
z adresu IP: (77.195.xxx.xxx)
Ocena: -321
Oddajcie Artura Młyńskiego na antenę! Co się zrobiło z tym radiem, gdzie jest dobry rock?!? Słuchałam Wrocławia od liceum, przez studia, i potem nadal przez internet na emigracji, a wy co z nim teraz zrobiliście.....
~RW_zablokowalo_mnie_na_FB
2016-02-05 13:50:19
z adresu IP: (20.133.xxx.xxx)
Ocena: 3
więc napiszę tutaj: Janicki do domu. radio zniszczone. totalnie. fłe
~mmm
2016-02-03 22:35:27
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: -345
David Bowie - Time ; Pink Floyd - On The Turning Away ;Depeche Mode - Black Celebration ... i tak straciłam już nadzieję że zaczniecie grać tak jak kiedyś ... obecnie nie da się tego słuchać pozostają tylko wiadomości ...
~Ano
2016-02-02 22:43:39
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 2
Piszcie "rock fani" co chcecie - Duke ma cale 4 glosy jak widzę... więc - raz wali to centralnie wszystkich co leci w Radio Wrocław - ludzie słuchają bo chcą wiedzieć gdzie są korki ew. kto, co, komu podprowadził z piwnicy na Kozanowie a nie interesują się muzyką dwa - i tak disco górą Ps. Teraz o zgrozo muszę Antyradia słuchać.
~słuchawka
2016-02-02 13:43:02
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 2
Potraficie grać dużo lepszą muzykę. Wiem o tym, bo wielokrotnie to pokazaliście.
~wrrr
2016-02-02 13:09:45
z adresu IP: (80.68.xxx.xxx)
Ocena: -330
Ja robię identycznie. Kiedyś miałem na stałe PRW ustawione w samochodzie, teraz przełączam po kilku minutach od odpalenia samochodu... :( Leci taka sama papka jak wszedzie.
~fan rocka
2016-02-02 12:56:57
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -28
Pink Floyd - Comfortably numb A tak btw, to poprzednia, rockowa wersja radia Wrocław odpowiadała mi duuuużo bardziej. Radia w obecnej wersji często nie da się słuchać i przełączam na trójkę :(