Szczypiorniści Śląska podejmą Pogoń Szczecin

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-02-27 14:00 | Zmodyfikowano: 2016-02-27 14:00

To będzie kolejne ciężkie popołudnie dla kibiców dyscypliny w stolicy regionu. Choć w tabeli obie drużyny dzielą dwa miejsca – Śląsk jest ostatni, 12., Pogoń zajmuje 10 miejsce to tak naprawdę dzieli ich przepaść. WKS ma do „Portowców” 9 punktów straty, ale sportowo to dwa różne światy. Pogoń funkcjonuje w pełni normalnie. Śląsk ma problem, żeby uzbierać nawet skład meczowy. Miłą niespodzianką będzie wyrównany mecz do ostatnich minut. Na cokolwiek więcej ciężko liczyć.

Wrocławianie przed tygodniem przegrali w Głogowie derby z Chrobrym 15:25. Szczecinianie grali u siebie i do przerwy toczyli równy boj z Azotami Puławy. Ostatecznie jednak przegrali 24:30.

Śląsk jest już pogodzony ze spadkiem. Jedynym wygranym tego sezonu jest Piotr Przybecki – jeszcze trener wrocławian, a od nowego sezonu szkoleniowiec Orlenu Wisły Płock