Co w pogodzie? Szczegółowa prognoza

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-05 16:30 | Zmodyfikowano: 2016-03-05 14:49
A|A|A

Temperatura minimalna w nocy od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Jutro początkowo zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Później zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
Po południu zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 7°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, w Kotlinie Kłodzkiej okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni i południowy.

W nocy początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, później wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami - zwłaszcza w rejonie Kotliny Kłodzkiej - umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków południowych. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) po północy okresami opady śniegu. Temperatura od -3°C do 0°C. Wiatr po południu słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się, w nocy dość silny i silny, południowy, nad ranem skręcający na zachodni.

Jutro początkowo zachmurzenie duże, miejscami opady deszczu. Później zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwe przelotne opady deszczu. W górach powyżej 600 m n.p.m. opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) po północy i w dzień okresami opady śniegu. Spadek temperatury od 0°C w nocy do -5°C w dzień. Wiatr w nocy początkowo silny i bardzo silny, południowy, nad ranem słabnący do umiarkowanego i dość silnego, skręcający na zachodni. W dzień wiatr dość silny i silny, zachodni i południowo-zachodni. Możliwe zawieje i zamiecie śnieżne

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama