Zlikwidowali plantację marihuany

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-08 20:36 | Zmodyfikowano: 2016-03-08 20:36
A|A|A

W sumie zabezpieczono kilkanaście krzewów konopi indyjskiej, gotowy susz rośliny, z którego można było otrzymać kilkaset porcji handlowych. Zabezpieczono również specjalistyczny sprzęt służący do hodowli roślin i ich porcjowania. Przypomnijmy, że za posiadania narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu może znajdować się nielegalna plantacja konopi. Postanowili sprawdzić tą informację. Przeszukali lokal i zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn z powiatu wrocławskiego, którzy wynajmowali mieszkanie. Na miejscu  ujawnili specjalne namioty wyposażone w sprzęt: grzewczy, wentylacyjny, nawadniający, a także kilkanaście krzewów konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Zabezpieczono także gotowy susz roślinny, z którego można było uzyskać kilkaset porcji marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli wagi elektroniczne, młynki do porcjowania.

Obecnie policjanci nadal szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również to, czy i na jaką skalę zatrzymani zajmowali się  rozprowadzaniem narkotyków. Przypomnijmy, że za posiadani narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama