Piłkarze ręczni we Wrocławiu promują nowoczesny patriotyzm

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2016-03-09 12:59 | Zmodyfikowano: 2016-03-09 12:59
A|A|A

Zawodnicy polskiej reprezentacji w piłce ręcznej nie raz udowodnili na boisku, że trzeba walczyć do końca i nie wolno się poddawać. Orzełek na koszulce i mazurek Dąbrowskiego to  dla nich wielkie wartości. Sławomir Szmal po zejściu z planu sesji zdjęciowej przyznaje, że stanie na bramce jest dla niego łatwiejsze niż przed obiektywem:

To są wskazówki od fotografa, my jesteśmy jego tworzywem. Trochę sztucznie, ale w szczytnym celu i to jest najważniejsze. Sytuacja dla nas niecodzienna, znacznie lepiej czujemy się na boisku.

Do kampanii dołączy jeszcze grający na pozycji obrotowego Kamil Syprzak. Autorzy kampanii chcą przedstawić wzory do naśladowania, stąd zaproszenie do udziału zawodników, którzy z dumą reprezentują Polskę. 1 kwietnia w całej Polsce pojawi się 140 billboardów reklamujących kampanię Poczuj dumę.

Organizator akcji Wojciech Setny mówi, że chodzi o pokazanie wydarzeń, instytucji i ludzi, z których Polacy mogą być dumni.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama