Wrocław: Objazdy ulicy Sułowskiej, zamknięty tunel pod pl. Dominikańskim

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-17 15:00 | Zmodyfikowano: 2016-03-17 13:37
A|A|A

plac Dominikański - zamknięcie tunelu samochodowy północny
W nocy 18/19 marca w godzinach 22.00 - 4.30 zamknięty będzie tunel północny dla potrzeb wykonania pozimowej konserwacji wszystkich urządzeń. Przejazd w relacji plac Społeczny - Kazimierza Wielkiego będzie możliwy  tylko górą placu Dominikańskiego.

ul. Pęgowska - ruch wahadłowy na tymczasowym moście
W sobotę 19 marca w godzinach 9.30 - 12.30 odbędzie się comiesięczny  przegląd i konserwacja tymczasowej przeprawy, zastępującej modernizowany most Pęgowski. Przejazd przez most zastępczy będzie utrzymany - ruch wahadłowy

Wybrzeże Wyspiańskiego - zamknięcie na wysokości nr 11 - 12
W nocy z 18/19 marca wybrzeże Wyspiańskiego będzie nieprzejezdne na  wysokości nr 11 - 12 z powodu zajęcia jezdni dla potrzeb demontażu żurawia  wieżowego obsługującego budowę kubaturową.  Objazd dla obydwu kierunków wyznaczono ulicą Wrońskiego.

Skrzyżowanie ulic Rzeźniczej i Łaziennej oraz obydwie jezdnie
Ograniczenia w ruchu w porze nocnej w okresie 23.03 - 23.05
Na wniosek Dreamriver Development sp. zo.o. w okresie od 23 marca do 23  maja na ulicy Rzeźniczej na wysokości nr 10,11,12 i 14 oraz na  skrzyżowaniu z Łazienną w godzinach nocnych występowały będą okresowe  ograniczenia w ruchu spowodowane pracami przy budowanym obiekcie  kubaturowym (betonowanie).

ul. Sułowska - od soboty 19 marca wystąpią poważne utrudnienia w ruchu z  uwagi na rozpoczęcie budowy kanalizacji przez Miejskie Przedsiębiorstwo  Wodociągów i Kanalizacji.

Prace na ulicy Sułowskiej zostały podzielone na trzy etapy. W pierwszym etapie prace będą prowadzone na odcinku ok 200 metrów pasa jezdni w kierunku centrum do skrzyżowania z ulicą Księgarską. Ruch w tym miejscu będzie odbywał się wahadłowo ze sterowaniem sygnalizacją świetlną.

Dla kierowców wyznaczono następujące objazdy zamkniętego odcinka ulicy Sułowskiej:

  1. Auta osobowe: Fryzjerska, Markowskiego i Księgarska.
  2. Auta o masie do 15 ton: osiedle Psary, Krzyżanowice i ul. Kamieńskiego.
  3. Auta o masie przekraczającej 15 ton: objazd drogą wojewódzką nr 342 przez Oborniki Śląskie i ulicę Pełczyńską.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama