Śląsk zaczyna play-outy. Cel? Walczyć i wygrać ile tylko się da

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-03-19 17:30 | Zmodyfikowano: 2016-03-19 17:30
A|A|A

Spadek wrocławskiej drużyny jest już praktycznie przesądzony. Zespół Piotra Przybeckiego zajmuje – 12, ostatnie miejsce w Superlidze. Trener ma problemy z zestawieniem kadry meczowej, więc sukcesem zespołu jest każdy wyrównany mecz.

Jeśli wrocławianie mogą się pokusić o wygraną z którymś z przeciwników to wydaje się, że najbardziej realne jest to właśnie ze Stalą. W końcu to jedna z dwóch drużyn jaką wrocławianie pokonali w tym sezonie Superligi. W Mielcu byli lepsi 30:24. Rewanż we Wrocławiu skończył się porażką gospodarzy 25:29.

Śląsk zamierza walczyć, a inspiracji szukał… oglądając Panoramę Racławicką. Na taką nietypową wycieczkę zdecydowali się: Bartłomiej Koprowski, Łukasz Białaszek, Jakub Kuczyński i Daniel Piłat odwiedzili ...Panoramę Racławicką.

"Polacy też nie byli "faworytami" w starciu z wojskami Imperium Rosyjskiego a jednak udało im się zwyciężyć. My też zrobimy wszystko , żeby wygrać jak najwięcej bitew w play-outach" - zapowiada Jakub Kuczyński, nawiązując do walki Śląska o utrzymanie w Superlidze.

Mecz ze Stalą Mielec w hali AWF przy Paderewskiego w sobotę o 19. W drugim meczu play-outów w niedzielę Gwardia Opole podejmie Pogoń Szczecin.

Pierwszy mecz już w sobotę w hali AWF-u we Wrocławiu ze Stalą Mielec o godzinie 19

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama