Reprezentacja trenowała na Miejskim. Wiemy kto dziś stanie w bramce

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-03-25 18:26 | Zmodyfikowano: 2016-03-25 18:32
A|A|A

fot. archiwum.prw.pl

Piłkarska reprezentacja Polski ma już za sobą oficjalny trening na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Dziś zagra tam z Finlandią w towarzyskim meczu w ramach przygotowań do Euro 2016. To drugie spotkanie kadry w tym tygodniu. Trzy dni temu nasi piłkarze grali w Poznaniu z Serbią. W tamtym meczu selekcjoner Adam Nawałka wystawił najmocniejszy skład. Po treningu nie chciał jeszcze przesądzać czy tym razem będzie podobnie, ale zdradził nam, że nastąpią zmiany w bramce:

Do dyspozycji selekcjonera niemal na pewno będą wszyscy piłkarze, kłopoty zdrowotne miał jedynie Igor LewczukW podstawowym składzie powinien wybiec Arkadiusz Milik, który bardzo dobrze wspomina Stadion Miejski. Pod koniec zeszłego roku zdobył tu gola już w trzeciej minucie wygranego meczu z Czechami.

Potem dołożył jeszcze dwie asysty i skończyło się na wyniku 3:1. Napastnik Ajaxu Amsterdam teraz liczy na równie udany występ:Z dolnośląskiego punktu widzenia możemy obejrzeć dwóch zawodników związanych z regionem. Z przynależności klubowej ten status obowiązuje Filipa Starzyńskiego. Zawodnik Zagłębia Lubin raczej na pewno zacznie jednak mecz na ławce rezerwowych. W pierwszym składzie może znaleźć się  jednak – podobnie jak w Poznaniu z Serbią – urodzony w Ząbkowicach Śląskich - Piotr Zieliński:Przy okazji środowego spotkania szansę w linii obrony dostał Bartosz Salamon. Teraz podobną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności, tyle, że na boku defensywy może dostać Artur Jędrzejczyk. Piłkarz Legii Warszawa w listopadzie 2014 roku strzelił we Wrocławiu gola przeciwko Szwajcarii.

Jędrzejczyk niestety potem nabawił się kontuzji i dopiero teraz próbuje wrócić do kadry:

Początek meczu Polska – Finlandia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu dziś o 17.30.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama