Pogoda w nocy i w czwartek

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-30 21:10 | Zmodyfikowano: 2016-03-30 21:10
A|A|A

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo w nocy oraz nad ranem miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później z kierunków wschodnich.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później z kierunków wschodnich.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) słabe opady w nocy śniegu i deszczu ze śniegiem, w dzień początkowo deszczu ze śniegiem, później deszczu. Temperatura w nocy od -2°C do 0°C, w dzień wzrastająca do około 4°C. Wiatr w nocy dość silny i silny, od 30 km/h do 45 km/h, zachodni i południowo-zachodni, w dzień umiarkowany i dość silny, od 20 km/h do 35 km/h, południowo-zachodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama