Jan Urban: Sytuacja Śląska nie jest wesoła

| Utworzono: 2016-04-01 08:18

- Trudno powiedzieć jak zagrają, bo trener Rumak jest tam krótko. Ich sytuacja nie jest wesoła, bo weszli w rejony ruchomych piasków, gdzie wszystko może się zdarzyć. Dla nich każdy punkt jest ważny. Różnice tam nie są duże, każdy po podziale będzie miał szanse na utrzymanie. Śląsk pokazał w ostatnim meczu, że potrafi grać. Prowadził 2:0, ale ostatecznie nie udało im się wygrać. To może być dla nich bodziec - ocenia szkoleniowiec Kolejorza trener Urban.

Sztab szkoleniowy przed spotkaniem ze Śląskiem musi też przeanalizować sytuację kadrową. - Musimy poukładać kadrę, zobaczyć jak wszyscy się czują i pomyśleć o tym kto zagra w piątek, a kto we wtorek. Część chłopaków zagrała sporo minut w meczach reprezentacji. To niesamowicie ważne, musimy to wziąć pod uwagę, ale na razie trudno mówić o konkretach - zaznacza trener Urban.

Dla niego piątkowe spotkanie nie będzie miało dodatkowe smaczku. Ten pojawi się prawdopodobnie u trenera Mariusza Rumaka, dla którego będzie do drugi w karierze powrót na Bułgarską po odejściu z klubu. - Nie widzę powodów do rywalizacji z tym trenerem. To nie jest Ryszard Tarasiewicz, z którym grałem w przeszłości i jak się spotkam, to mogę się pośmiać, że go pokonałem w jednym i drugim meczu. Zdarzają się mecze z podtekstem, ale z Mariuszem nie mam nic wspólnego - zaznacza Urban.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.