Jelenia Góra: Wybuch gazu w budynku przy Mickiewicza
Radio Wrocław
|
10 lat temu, 2016-05-03, 20:30
Przed godziną 19 strażacy dostali zgłoszenie o wybuchu w mieszkaniu na trzecim piętrze jednego z budynków przy ul. Mickiewicza w Jeleniej Górze. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. To właściciel mieszkania, w którym doszło do eksplozji.
Większość mieszkańców już opuściła budynek przed przyjazdem straży
Sytuacja została już opanowana. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz wraz z pogotowiem gazowym wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jack
2016-05-03 20:54:35 z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Odpowiedz
Dla ciekawskich podsyłam film na YT ze zdarzenia: /watch?v=EVVpgL17gxw
zgłoś do moderacji
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
