UWAGA KIEROWCY: Tu będą utrudnienia w ruchu [SPRAWDŹ]

ZDiUM | Utworzono: 2016-06-02 17:23 | Zmodyfikowano: 2016-06-02 16:01

UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO/ ŚW. MIKOŁAJA - ZWĘŻENIE JEZDNI.

Przypominamy, że OD 4 DO 24 CZERWCA potrwa remont torowiska na skrzyżowaniu, inwestycja wymaga zajęcia zajęcia jednego pasa jezdni Kazimierza Wielkiego na odcinku od św. Mikołaja do przejścia dla pieszych (jezdnia dla kierunku do Ruskiej). Komunikacja tramwajowa w stronę placu Jana Pawła II oraz mostu Pomorskiego kursuje objazdami: KLIKNIJ TUTAJ.

UL. SUŁOWSKA - TYMCZASOWY MOST NAD RZEKĄ WIDAWĄ

W DNIU 4 CZERWCA odbędzie się comiesięczny przegląd tymczasowej przeprawy, zastępującej modernizowany przez DZMiUW most Widawski. W trakcie trwania prac konserwacyjnych PRZEJAZD MOSTEM ZASTĘPCZYM BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁ WAHADŁOWO. Przegląd potrwa OD GODZ. 9.30 DO 12.30.

UL. DWORCOWA

OD 6 CZERWCA na wysokości numerów 5 do 11 (przy ul. Kniaziewicza) rozpocznie się naprawa zapadniętej nawierzchni jezdni i ZAJĘTE BĘDĄ DWA Z TRZECH PASÓW RUCHU. Przebrukowanie nierównej kostki (wraz z oczekiwaniem na związanie zaprawy łączącej) POTRWA OK. 3 TYGODNIE.

TUNEL SAMOCHODOWY POŁUDNIOWY NA PLACU DOMINIKAŃSKIM

W NOCY Z 8/9 CZERWCA NIEPRZEJEZDNY BĘDZIE TUNEL SAMOCHODOWY prowadzący ruch od Kazimierza Wielkiego w stronę Podwala. Powodem zamknięcia jest konieczność wykonania prac naprawczych przy murze oporowym, który został uszkodzony podczas kolizji pojazdu w dniu 31 maja br.

PL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH

Z dniem 10 CZERWCA strefa ruchu uspokojonego na Nadodrzu zostanie rozszerzona o plac Powstańców Wielkopolskich. Skrzyżowania w obrębie placu staną się równorzędne, pojazdy
przejeżdżające przez plac będą podporządkowane względem tramwajów (obecnie jest odwrotnie).
Przypominamy, że dopuszczalna prędkość w strefie ruchu uspokojonego wynosi 30 km/h.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.