Zmiany w komunikacji podczas "FLOW"

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-06-09 15:17 | Zmodyfikowano: 2016-06-09 15:17
A|A|A

W związku z PLANOWANYM wydarzeniem "Flow", które odbędzie się w dniu 11 czerwca (sobota) w godzinach 21:00 - 23:30 zostaną zamknięte dla ruchu ciągi komunikacyjne:

  • Hala Targowa - pl. Bema
  • most Pokoju (tylko ruch kołowy w kierunku centrum)
  • ulica Purkyniego (zamknięta od godziny 20:00).

W związku z tym, w godzinach 20:50-23:30 dnia 11 czerwca planowana jest zmiana trasy linii tramwajowych 6, 8, 9, 11, 17, 23 oraz linii autobusowych A, N, 904 i 914.

  • "Szóstka" w kierunku pętli Krzyki zostanie skierowana objazdem od placu Bema przez ulicę Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju, plac Społeczny do placu Dominikańskiego.
  • Tramwaje linii 8, 9, 11 i 17 w obu kierunkach pojadą objazdem od placu Dominikańskiego przez plac Społeczny, most Pokoju, ulicę Wyszyńskiego do ulicy Sienkiewicza.
  • Tramwaje linii 23 w kierunku pętli przy alei Kromera, od ulicy Kazimierza Wielkiego pojadą objazdem przez ulicę Szewską, Grodzką, most Uniwersytecki, ulicę Drobnera do placu Bema.
  • Autobusy linii A i N jadące w kierunku Alei Piastów i Dworca Głównego PKP, od ulicy Wyszyńskiego zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sienkiewicza, Piastowską, Rondo Reagana, most Grunwaldzki do placu Społecznego. Autobusy na trasie objazdu nie będą zatrzymywały się na żadnym przystanku.
  • Kursy linii strefowych 904 i 914 zostaną SKRÓCONE do przystanku "Ogród Botaniczny" i będą kursowały w relacji Łozina/Domaszczyn - Ogród Botaniczny - Łozina/Domaszczyn.

Dodatkowo dla odwozu uczestników wydarzenia "Flow" zostaną uruchomione dodatkowe w nocy z 11 na 12 czerwca kursy na linii 241, 243, 245, 246, 247, 248, 251, 253, 255 na następującej trasie:

241

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska - OSIEDLE SOBIESKIEGO (PĘTLA)

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie:

23:50, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25 i 0:45.


 

243

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska – Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - KSIĘŻE WIELKIE

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – PILCZYCE

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku
Pilczyc i Osiedla Kosmonautów o godzinie:

23:35, 23:40, 23:50, 0:10, 0:20 i 0:40.

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Księża Wielkiego o godzinie:

23:30, 23:50, 0:10, 0:20 i 0:30.


 

245

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – KOZANÓW

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Popowic i Kozanowa o godzinie:

23:40, 23:50, 0:00, 0:15 i 0:25.


 

246

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – ZAJEZDNIA OBORNICKA

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie:

23:40, 23:50, 0:10, 0:20 i 0:45.


 

247

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – KRZYKI

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – KAMIEŃSKIEGO PĘTLA

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku pętli Krzyki o godzinie:

23:45, 0:10, 0:20 i 0:45.

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Dworca Nadodrze i Karłowic o godzinie:

23:40, 23:55, 0:10 i 0:30.


 

249

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rogowska – NOWY DWÓR (PĘTLA)

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Nowego Dworu o godzinie:

23:50, 0:05, 0:10, 0:15, 0:20 i 0:45.


 

251

PETRUSEWICZA - Borowska - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego - ALEJA PIASTÓW

PETRUSEWICZA - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański - bł. Czesława - św. Katarzyny - Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Gorlicka – Litewska - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – LITEWSKA (PĘTLA)

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kromera, Psiego Pola i pętli przy ulicy Litewskiej o godzinie:

23:35, 23:45, 0:10, 0:20 i 0:40.

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku FAT-u, Oporowa i Alei Piastów o godzinie:

23:50, 0:15 i 0:45.


 

253

PETRUSEWICZA - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – BARTOSZOWICE

PETRUSEWICZA - Borowska - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska - Małopolska - Wielkopolska - Złotnicka - Kosmonautów - Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego - LEŚNICA

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie:

23:30, 23:45, 23:55, 0:15 i 0:25.

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Biskupina i Bartoszowic o godzinie:

23:30, 23:40, 23:50, 0:10 i 0:20.


 

255

PETRUSEWICZA - Borowska - Świeradowska – GAJ-PĘTLA

PETRUSEWICZA - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino - Mickiewicza - SĘPOLNO

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Osiedla Gaj o godzinie:

23:45, 0:15 i 0:25.

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Sępolna o godzinie:

23:35, 23:45, 23:55 i 0:15.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama