Tańcz i kibicuj z nami! Cheerleaders Wrocław zapraszają na casting

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2016-06-09 10:55 | Zmodyfikowano: 2016-06-09 10:55
A|A|A

fot. Cheerleaders Wrocław 

Cheerleaders Wrocław kojarzone są przede wszystkim z występami na koszykarskich parkietach. Ekipa ma na koncie zwycięstwo w plebiscycie Tauron Basket Ligi na najlepszy tego typu zespół.

Dziewczyny z Wrocławia mają za sobą występy na największych imprezach sportowych w Polsce, takich jak ostatnie Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej czy Mistrzostwa Europy w Siatkówce. Zespół prezentował się także w Parlamencie Europejskim w Brukseli, na targach w Hanowerze oraz na imprezie dla fanów sportów motorowych w Wielkiej Brytanii.

Aby dostać się do Cheerleaders Wrocław  trzeba mieć ukończone 18 lat oraz posiadać doświadczenie taneczne. Kandydatki, które zostaną przyjęte, będą miały okazję zatańczyć na spotkaniach Śląska Wrocław oraz prestiżowych Meczach Gwiazd:

Zespół oprócz imprez sportowych występuje także podczas wydarzeń komercyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych, w produkcjach telewizyjnych, pokazach mody oraz widowiskach.

Casting do grupy Cheerleaders Wrocław odbędzie się 15.06.2016 r. o godz. 20.30 w „Zameczku” (budynek AWF) przy ul. Rzeźbiarskiej 4 we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama