Jedziemy na Jarmark Produktu Lokalnego

Marek Obszarny | Utworzono: 2016-06-17 12:36 | Zmodyfikowano: 2016-06-17 12:36
A|A|A

Wszystko rozpocznie się samo południe od otwarcia VII już edycji imprezy , a zaraz po uroczystości zaplanowano występy MŁODYCH TALENTÓW.

O 13 wystartuje BIEG PO ZDROWIE i... premie finansowe, bowiem pula nagród dla najlepszych wynosi 6000 złotych. Jednak -jak zapowiadają organizatorzy- upominki przygotowano nie tylko dla zwycięzców.
Dzieci będą mogły również pobiegać. Ich wyścigi na dystansie 400 m. rozpoczną się o 14.30.

Oczywiście nie zabraknie tego, co dla odwiedzających jarmark najważniejsze: wyjątkowych i licznych stoisk handlowych, gastronomicznych i promocyjnych. Kupieckiemu zgiełkowi towarzyszyć będą różnorodne pokazy, gry i zabawy, dzieci odwiedzi KOMISARZ LEW, będzie można oznakować rowery i inne wartościowe przedmioty. Już teraz zapraszamy do degustacji tym razem 4 jarskich potraw. Co to będzie? Trzeba odwiedzić JARMARK i sprawdzić samemu.

Ratownicy Pogotowia Ratunkowego w Strzelinie prowadzić będą pokazy i szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy, co przed zbliżającymi się wakacjami wydaje się szczególnie przydatne.
Ważnym elementem jarmarku będzie ogłoszenie wyników i nagrodzenie najlepszych w konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT LOKALNY 2016.

Później już tylko sama zabawa: pokaz zumby i występ TOP ONE, która to formacja zakończy VII JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO POWIATU STRZELIŃSKIEGO.

Zapraszam do spotkań w Strzelinie i na antenie Radia Wrocław

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama