Strażnicy podejrzani o nielegalny kontakt z więźniami

Maja Majewska | Utworzono: 2016-06-20 16:03 | Zmodyfikowano: 2016-06-20 16:03
A|A|A

fot. sw.gov.pl

Podejrzewani o nielegalny kontakt z więźniami - policja zatrzymała dziś czterech strażników zakładu karnego przy ul Kleczkowskiej we Wrocławiu. Dwóch wyprowadzono z miejsca pracy, kolejnych dwóch z mieszkań. To jednak nie koniec kłopotów wrocławskiego więzienia, bo chwile po zatrzymaniu czterech kolejnych funkcjonariuszy odmówiło pełnienia dalszej służby. Potwierdza to rzecznik generalnej służby więziennej, mjr Elżbieta Krakowska:

To kolejne zatrzymania w sprawie śledztwa prowadzonego przez prokuraturę i Wydział do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Dotychczas zatrzymani w tej sprawie mieli dostarczać więźniom np. telefony komórkowe, czy alkohol.

Posłuchaj:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~pimpao
2016-06-23 14:02:38
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 1
O jakie kontakty chodzi? Takie z przełącznikiem?
~W oparach absurdu
2016-06-22 08:35:58
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prokurator nie ma żadnych dowodów tylko pomówienia przestępców, co ciekawe pomówieni są funkcjonariusze, którzy byli bardzo wymagający, konsekwentni i odważni w stosunku do więźniów
~Masakra
2016-06-21 21:33:29
z adresu IP: (178.42.xxx.xxx)
Ocena: -1
Mdły ten sztuczny głosik pani rzecznik
~Wołów
2016-06-21 13:12:22
z adresu IP: (79.187.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pare lat temu w kaplicy naszego ZK znalezli dragi ale co było potem ?
~adoss1111
2016-06-21 11:22:11
z adresu IP: (89.229.xxx.xxx)
Ocena: -1
Trzeba było płacić jak należy każdy chce żyć i kombinuje .
~gad
2016-06-21 07:43:57
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
To co mówi Pani rzecznik CZSW to kłamstwo . Prawie zmianą odmówiła podjęcia czynności służbowych związanych z tym niepierwszym wydarzeniem . Traktuje się g-szt jak szmaty. Oni teraz muszą udowodnić swoją niewinność. Gdzie ochrona ze strony państwa. My stoimy na straży bezpieczeństwao chranishac społeczeństwoo d bandziorów.
~Zenek
2016-06-20 23:07:42
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dlaczego komentarze są umowne!!!! Manipulacja polityczno partyjną!!! Propaganda ..... !!!
~-ZZenek_
2016-06-20 18:41:13
z adresu IP: (109.199.xxx.xxx)
Ocena: 7
To są zwykłe bandyckie działania prokuratury! Bandyci rękoma prokuratury po raz kolejny wsadzają niewinnych funkcjonariuszy za kraty i mają z tego niezły ubaw! Niszczeni są kolejni ludzie i ich rodziny. Ilu jeszcze tam trafi z powodu złodziejskich pomówień!!! Kiedy Ministerstwo Sprawiedliwości się tym zainteresuje?
~Komentarz został usunięty
2016-06-20 18:04:31
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1