Uniwersytecki wydział prawa w czołówce ogólnopolskiego rankingu

| Utworzono: 2016-06-28 12:22 | Zmodyfikowano: 2016-06-28 12:22
A|A|A

W dwóch ocenianych kategoriach: jakość i warunki kształcenia oraz kadra WPAE zajął drugie miejsce, a w kategorii wymogi i jakość absolwentów trzecie. W tym roku z okazji jubileuszowego wydania rankingu poza tradycyjnymi nagrodami dla zwycięzców redakcja DGP wręczyła także wyróżnienia specjalne tym wydziałom które w ciągu 10 lat były bezkonkurencyjne i najczęściej stawały na podium – wśród laureatów tych wyróżnień znalazł się również Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ogólnym rankingu zwyciężył jak w roku ubiegłym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, na drugim miejscu znalazł się Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a na trzecim Wydział Prawa, Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego utrzymał swoje czwarte miejsce z roku 2015, co świadczy o bardzo stabilnej pozycji.

Jak oceniano uczelniane wydziały? Szczegóły i więcej informacji TUTAJ.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama