Koncertowy wieczór w Radiu Wrocław Kultura

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2016-06-28 17:49
A|A|A

Rozpoczęły się wakacje, a więc czas emocji koncertowych należy uznać za otwarty. Za nami doskonały wrocławski spektakl, jaki zgotował David Gilmour! Przed nami z pewnością niezapomniane muzyczne doznania i czterodniowa przygoda, która zagości na scenach Open'er Festival 2016. 

Jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Europie w tym roku przyciąga jak magnes. Bynajmniej nie jest to zdanie wyssane z palca, bo tegoroczny line-up zapowiada się iście epicko! Od legendarnych RHCP, reaktywowany przez Omara Rodrigueza i Cedrica Zavalę - At The Drive-In, po promujące swe świetne tegoroczne wydawnictwa Angielki: PJ Harley, Savages; i mocną reprezentację krajowej sceny, z Kubą Ziołkiem, Natalią Przybysz i Raphaelem Rogińskim na czele. Rozpiętość gatunkowa jak zwykle gwarantowana. We wtorkowy wieczór sprawdzać zatem będziemy, czyich występów absolutnie nie można przegapić, które przegapić trzeba, i czy reprezentacja Polski słucha Starej Rzeki?

Koncertowy wieczór, wtorek 21.01 - 00.59, zaprasza: Michał Kwiatkowski

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama