Policja odzyskała rower skradziony młodemu Finowi [WIDEO]

Michał Wyszowski | Utworzono: 2016-06-30 09:03 | Zmodyfikowano: 2016-06-30 09:05
A|A|A

fot. użyczone

Szczęśliwy finał sprawy młodego Fina, który odwiedził Wałbrzych. Policja odzyskała rower, który został mu skradziony trzy dni temu spod jednego z hoteli. Pojazd leżał porzucony w krzakach na terenie szpitala, blisko miejsca kradzieży. Znalazł go jeden z pracowników, dzisiaj rano powiadomił o tym wałbrzyską policję. Warto przypomnieć, że osiemnastoletni Olivier ma już nowy rower, kupiony mu przez mieszkańców Wałbrzycha. Dzisiaj o godzinie 12:00 wyrusza nim w dalszą drogę, na południe Europy.

Jak się nieoficjalnie dowiedziało Radio Wrocław - odzyskany rower zostanie przekazany na cele charytatywne.

O KŁOPOTACH OLIVIERA i AKCJI WAŁBRZYSZAN CZYTAJCIE TUTAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ghfgh6456uhyutnn
2016-06-30 14:16:07
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 8
no to ma dwa ważne że się znalazł i ten ktoś co zgłosił
~czytelnik
2016-06-30 12:24:11
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 3
Policja odzyskała??? Skąd ten tytuł???????? Powalilo tego co to pisał???
~Kopacz
2016-06-30 10:46:12
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Rower jak rower, ale co z ekwipunkiem - dokumenty, gadżety, pieniądze ?
~Magda
2016-06-30 10:28:06
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 14
Policja odzyskała? Śmieszne. Jeżeli już to pracownik szpitala odzyskał bo on znalazł rower a nie nieudolna policja
~Magda
2016-06-30 10:26:47
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: -2
Policja odzyskała? Śmieszne. Jeżeli już to pracownik szpitala odzyskała bo on znalazł rower a nie nieudolna policja
~ser
2016-06-30 10:26:09
z adresu IP: (213.238.xxx.xxx)
Ocena: 5
„Policja odzyskała rower” hahaha
~Rower
2016-06-30 10:16:30
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ten rower musiał tam po prostu cały czas leżeć, bo szpital jest vi a vis tego hotelu. Wątpliwe jest aby sprawca powrócił z rowerem i podrzucił w krzaki.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.